JCI Youth Індивідуальний розвиток Життя лідерів Зустрічі Кар'єра Можливості Освітні ініціативи

Шукаю себе. Один крок, який змінить життя прямо зараз

 

Ми проживаємо життєві події ніби в прискореному перемотуванні. Якби ми могли сповільнитися, все заграло б в новому світлі. У нас завжди є тисячі причин, чому ми не можемо почати робити вже зараз щось по-іншому, по-новому. Кар’єра, яка дозволяє нам відчути себе значущим, гардероб, що дозволяє виглядати презентабельно. Ми загрузли в побутових справах, в повсякденній рутині або ж, навпаки, не звертаємо ні на що увагу в гонитві за ідеальним життям.

Як часто ви задаєте собі такі питання:

  1. Що я шукаю? – Починаємо готуватися ніби-то до пошуку вакансії і раптом звучить: “А може мені бізнес відкрити?”
  2. Що я пропоную? – Мало хто чітко може сформулювати персональну цінність в чужій справі, і ще менше є сміливих спитати про суть запиту вакансії
  3. Як довго це мене буде тішити? – за півроку приходить сум і жаль від одноманітності, і здається, що шеф забув виписати цирк і на роботі вже всіх знаєш і світ став … “стабільним?”, – підказую я. – “Та ні, треба рухатись далі”… – приречена відповідь. Тобто це – запорука лінійної деградації – проходити одні і ті самі перешкоди: співбесіда-адаптація-звичка і по колу.
  4. Як встигати жити? – Існує дві крайності: встигаю все, бо робота організовує і не встигаю нічого, хоча і сиджу вдома. І навпаки. Одні марять відпусткою чи звільненням, щоб начитатися, виспатися, почати подорожувати тощо … Інші провалюють підсвідомо раз за разом, співбесіду за співбесідою, оскільки страшно віддатися цілком одній справі.
  5. Як відчувати? Як пам’ятати мріяти? – є первинні враження та емоції, є різний настрій, є власна мета в житті і свій шлях, з якого майже кожен сходить в робочому ритмі побуту.

Про все це більшість читає книжки-мотиватори чи переглядає фільми. Майже всі філософствують, та мало чиї слова перевтілюються в дії, наміри та кроки.

Саме тому, у березні 2017 року у партнерстві з психологом бізнесу та управління персоналу Оленою Нагірною міжнародний клуб лідерів JCI Youth  проводить навчальний  курс з саморозвитку “ Знайди себе”!

У житті немає нічого постійного. Кожна подія вносить свої зміни. Але воно того варте. Немає нічого більш мінливого, ніж наше життя, і ми повинні бути готові до змін. Головне, що допоможе знайти себе, – жити з відкритою душею і широкого відкритими очима.

Мета курсу – протягом 2,5 місяця допомогти визначити ваш професійний потенціал та адаптувати до сучасних вимог ринку праці, побудувати алгоритм кар’єрних орієнтирів, розробити/вдосконалити власну стратегію життя, відлагодити свій ритм, оптимальний для роботи та самореалізації.

Всього 5 зустрічей  по 2,5 години. Інтервал – один раз на два тижні.

Реєстрація на курс обов’язкова http://buy.tfe-lite.ru/ru/65825/

Сценарій, за яким ми живемо, знаходиться виключно в нашій голові. Ми самі формуємо реальність. Якщо ви незадоволені собою і не хочете жити так, як живете зараз, це привід переглянути свої погляди на життя і допомогти самому собі виробити новий сценарій, відмінний від того, яким живете зараз. Ви будуєте нову реальність і йдете вперед.

Саме з цього випливає пояснення двотижневого інтервалу між модулями:

  1. Ми контролюємо ваше емоційне передозування.

Згадати для цього треба будь яку конференцію: два дні провокуючих надсучасних тем та яскравих ораторів, ще кількох запам’ятається, далі – як в тумані, тиждень – на піднесенні і далі – прірва розпачу і смутку, мовляв, ну, так, їм там говорити легко…

Тому, після модуля має пройти від 3х годин до 3х діб, щоб вляглися перші емоції і повернутися на “тверезу” емоційно голову до роздумів і виконання практичних завдань, наступного планування, до змін зокрема. Мета, не справити враження чи накачати емоціями, а пройти процес усвідомлених змін разом!

  1. Ми розуміємо програму життєвого автопілоту.

В когось відвідування заходів є нормою – хтось в філармонію, хтось по темам саморозвитку. Хтось привчений робити висновки, комусь треба навчитися не просто відбути і перегорнути квиток в смітник, а використати отриману інформацію.

Зміна звичок починається після тижневого свідомого самоконтролю і аж до регулярно повторювальної дії. Тому критичний шлях в два-три місяці ми і пройдемо разом!

  1. Ми спонукаємо до експериментів.

Від модуля до модуля ми хочемо, щоб було безліч спроб та апробації отриманої інформації. Щоб відчуття підтримки було в кожного учасника. Щоб утворилося середовище, оточення співучасників, де можна задати питання та поділитися кожним результатом своєї спроби: чи то спроба планування, чи то спроба співбесіди. Комусь треба пригадати, комусь навчитися – як це “робити спробу”, “змінювати рішення”, “поводитися по-іншому”

Намагайтеся якомога менше уваги звертати на відволікаючі фактори, а прислухатися до розуму та серця. Більше усвідомленості, і життя постане перед вами під новим кутом, а все навколо заграє новими яскравими фарбами.

Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/1763135444005670/

Залишити коментар