Індивідуальний розвиток Відпочинок Воркшопи Життя лідерів Зустрічі Культурні ініціативи Лідерство Можливості Освітні ініціативи

Молодіжний табір «EduChance. Розвиток навичок та характеру»

Є у Львові (а від травня 2016 р. і в м. Хмельницькому) Соціальна ініціатива “Хтось не зробить!” – молодий проект з громадської активності, учасники якого популяризують ідею особистої відповідальності молоді 18-35 р. в 4 напрямках: освіта, стосунки, довкілля та безпека на дорогах. Цього року ініціатива стала партнерами JCI Youth, тож ми вирішили розказати вам про подію наших друзів – Молодіжний табір.

Мета заходів – привернути увагу до того що і як молодь може самостійно змінити у своєму житті та стосунках, маючи конкретні цілі і здобуваючи якісні знання про свої права і можливості.

 

Під час тренінгів з фінансової грамотності та освітніх зустрічей було виявлено, що багато молодих людей не звикли формувати свої цілі, визначати пріоритети в особистому та професійному житті й мають труднощі із вмінням себе організувати. Як наслідок, освітній процес для багатьох зводиться до здачі іспитів, отримання оцінок та диплому.

Відсутність практичного досвіду, страх помилитися та особиста пасивність призводить до того, що молодь почувається розгубленою і має низьку самооцінку. А проте, якщо припустити, що кожен вступник вчиться 5 навчальних років по 250 днів у кожному і безпосердньо приділяє навчанню хоча б по 6 годин, отримуємо 7500 годин, яких достатньо, щоб стати професіоналом у певній галузі. Звісно, за умови самодисципліни, мотивації та допомоги досвідчених колег.

Вміння навчатися значною мірою залежить від вміння себе організувати, а це потребує щоденних звичок, які людина формує у собі свідомо чи несвідомо і які врешті стають основою характеру. Впевненість у своїх силах приходить із практичним досвідом, який варто здобувати зі студентського віку через стажування, волонтерство та участь у соціальних проектах.

Саме на розвиток самодисципліни, навичок, характеру та на застосування знань через створення і розвиток соціальних проектів спрямована програма, яку колеги створили командою партнерів Соціальної ініціативи – тренерів з особистого розвитку, фінансової грамотності та командної взаємодії. Обрали формат табору, оскільки він дозволяє створити унікальне «тренувальне» середовище для учасників, в якому вони здобудуть нові вміння, які зможуть застосувати в навчанні та праці, попрацюють у команді, а також натхненно проведуть останні дні перед навчальним роком.

 Молодіжний табір – МЕТА ТА ПРОГРАМА

Ціль табору “EduChance. Розвиток навичок та характеру”  – надихнути студентів та випускників віком 19-25 років з різних міст України до самоосвіти, цілісного розвитку особистості (як інтелектуального, так і фізичного) та щоденного вправляння у кожній з навичок успішної людини.

З 22 по 29 серпня у Брюховичах учасників чекають: індивідуальні та командні завдання на розвиток кмітливості, творчості та цілепокладання, мотузкові тренінги, похід у гори, гра з управління коштами Cash Flow, перегляд та обговорення тематичних відео TEDx, створення соціальних проектів.

Реєстрація вже відкрита за посиланням.

Програма складається із двох частин: формування корисних звичок та практичного застосування їх через командну роботу над соціальними проектами.

УНІКАЛЬНІСТЬ ТАБОРУ

Кожен день табору – це тренування однієї із 7 навичок реалізованої особистості (за книгою С.Кові «7 навичок надзвичайно ефективних людей»): проактивність, кінцева ціль, визначення пріоритетів, стратегія «виграш-виграш», активне слухання, синергія співпраці та постійний саморозвиток.

Організатори підготували індивідуальні та командні завдання на розвиток кмітливості, творчості та нестандартного мислення, мотузкові тренінги, похід у гори, гру з управління коштами Cash Flow, перегляд та обговорення тематичних відео TEDx, розмов та дебатів на актуальні для молодої людини теми.

Важливим практичним інструментом застосування звичок учасниками буде їхня командна робота над створенням ідей соціальних проектів. Разом із тренером учасники дізнаються як створити та реалізувати проект, а від наставників – активних учасників молодіжних та громадських організацій – отримають поради як вдосконалити придумані ідеї. Найкращі проекти отримають фінансування для їх реалізації від Соціальної ініціативи «Хтось не зробить!».

Програма з розвитку навичок та характеру проводиться вперше і має в центрі уваги молодь студентського віку. Переконані, що участь у натхненному середовищі для особистого розвитку перед новим навчальним роком, особливо вплине на впевненість молоді у власних силах та заохотить до пошуків реалізації своїх можливостей.

КОМАНДА ОРГАНІЗАТОРІВ ТАБОРУ

 

Молодіжний табір організовують: Соціальна ініціатива “Хтось не зробить!” (проект Патріаршої Комісії у справах молоді УГКЦ), Global Shapers Lviv HUB (міжнародна молодіжна ініціатива Економічного форуму у Давосі).

Деталі про подію за посиланням.

Зареєструватись можна тут.

 

Залишити коментар