JCI Youth Індивідуальний розвиток Відпочинок Життя лідерів Зустрічі Лідерство Міжнародні можливості

Вебінар Копірайтинг мандрівника

Ура! Нарешті мрія мандрівника здійснилась. Ви добрались в чаруюче місто Португалії – Алгарве. Шикарні сніжно-білі пляжі манять вас до себе, а океан нашіптує пісню старого рибалки і так і кличе в жарке полуденне сонце пошвидше зануритись у його безкраї води.

І от ви вже берете човен у того ж привітного португальця-рибалки та пливете до землі обітованої – маленького, затишного пляжу тільки для вас двох, де дуже рідко ступає нога людини, адже добратись до нього можна лише водою – він захований в затоках. І навколо вас нікого… відпочинок від цивілізації. А ввечері повертаєтесь до щирої португальської родини, яка чекає вас як рідних дітей, смакуєте Queijo-да-Серра, слухаєте національну музику та розповіді про Порто, Мадеру, Азорські острови.

Ви думаєте це лише фантазії, адже бюджет такої подорожі колосальний і лише половину треба витратити на проживання. А от і ні.

26 липня о 19.00 розкажемо вам про 3 варіанти пошуку безкоштовного проживання. Один з них – сайт Couchsurfing. З досвіду, лише зареєструватися на сайті та відправляти всім сухі листи не достатньо.

Ваша поїздка – свого роду проект, а написання листа  – як написання пропозиції спонсору. Треба відчути інтерес людини: зіграти на словах та емоціях.

Ми, команда JCI Youth, стверджує, що на 90% листів можна отримати позитивну відповідь. Як? Розкажемо на вебінарі! Та поділимось ще двома методами, що успішно використовуємо ми та наші друзі. Адже саме так ми об’їздили більше 50 країн.

Реєструйся!

Вартість участі: 150 грн.

Бонус! Учасники вебінару матимуть можливість поїхати в подорож півднем Франції з двома досвідченими мандрівницями вже у серпні!

Залишити коментар