Бізнес Життя лідерів Зустрічі Кар'єра Лідерство

Travel MBА навчить як можна подорожуючи розвивати успішний бізнес в будь-якій країні

З 19 по 21 травня 2015 року онлайн-конференція Travel MBA збере 12 спікерів з 5 країн, які розкажуть про те, як вони створюють успішні бізнеси, якими керують дистанційно. “Сьогодні, з’являється нове покоління підприємців – діджитал-номадів, котрі не є залежними від географічного розташування офісу, постійно подорожують та при цьому розвивають глобальні бізнеси, різноманітні соціальні ініціативи, онлайн-проекти” – говорить Денис Довгаль, засновник та ідеолог Travel MBA.

Ідея та головне завдання конференції Travel MBA – створення глобальної спільноти підприємців та однодумців, котрі хочуть розвивати географічно вільний бізнес. Участь в конференції безкоштовна, але потребує реєстрації.

Серед головних спікерів онлайн-конференції: Олена Клочко – територіальний менеджер Google for Work в Східній Європі, Ілма Наседайте – керівник з маркетингу компанії MailerLite, Артемій Сурін – засновник міжнародної спільноти ONELIFE, Томас Гріжас – організатор AirBNB спільноти в країнах Балтії, Євгеній Євтухов – керівник радіостанції DJFM, Денис Довгаль – засновник спільноти Travel MBA.

Протягом трьох днів, спікери будуть ділитися досвідом та знаннями про те, як створювати і розвивати лайфстайл-бізнес в різних нішах, що не залежить від географічного розташування. В рамках конференції буде можливість задати запитання спікерам.

Основні теми конференції:

● бізнес-модель дистанційного лайфстайл-бізнесу

● вибір ніші для старту бізнесу

● як використовувати Google for Work для дистанційної роботи

● як ефективно використовувати email-маркетинг для збільшення рівня продажів

● яку країну обрати для реєстрації бізнесу

● як залучити інвестиції та дистанційно керувати фінансами

● найефективніші способи просування бізнесу онлайн

Аудиторія Travel MBA: власники онлайн-бізнесу, підприємці, котри хочуть адаптувати існуючий бізнес під дистанційний формат.

Реєстрація на конференцію Travel MBA за посиланям.

Залишити коментар