Індивідуальний розвиток Воркшопи Екологічні ініціативи Зустрічі Культурні ініціативи Міжнародні можливості

Семінар для молоді у Малайзії

Всесвітній молодіжний фонд, неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом при Економічній і Соціальній Раді ООН, організовує міжнародний семінар з питань кліматичних змін під назвою “Діяльність молоді у контексті кліматичних змін”.

Проведення міжнародного семінару орієнтовно заплановано на 21-24 травня 2015 року у м. Мелака, Малайзія. Захід проходитиме за підтримки Міністерства молоді та спорту Малайзії, Національної комісії Малайзії у справах ЮНЕСКО, Програми ООН по навколишньому середовищу (ЮНЕП), Мелакської організації розвитку сільського господарства.

Міжнародний семінар з питань кліматичних змін “Діяльність молоді у контексті кліматичних змін” дасть можливість для молодим людям обговорити, зрозуміти, спільно знайти рішення і розробити стратегії з питань зміни клімату, які можуть бути реалізовані на рівні країни.

Учасниками можуть бути:

-молодь віком від 18-25 років (вік може змінюватись, в залежності від встановленого віку молоді для тієї чи іншої країни)

-представник Міністерства у справах молоді чи іншого державного органу у сфері молоді.

-представники приватного сектору, академічних кіл та громадянського суспільства, що займаються питаннями молоді.

Учасники повинні володіти темою семінару та політикою своєї державою в цій сфері, обов’язково володіти англійською мовою та бути готовим робити презентації англійською мовою.

Усі подробиці щодо участі за посиланням

Реєстраційні внески: для кожного учасника з України становлять USD100.00.

Всесвітній молодіжний фонд не має можливості сплатити учасникам авіа переліт. Фонд надаватиме житло, харчування і місцевий транспорт на час семінару.

Всі учасники повинні попередньо зареєструватися.

Детальну інформацію про міжнародний семінар можна знайти за веб-адресою

За додатковою інформацією необхідно звертатись: wyf@po.jaring.my або wrldyth@gmail.com.

Залишити коментар