Про проект

Інформаційний портал JCI Youth  було створено на початку 2015 року з метою систематизації актуальної інформації про можливості для нетворкінгу та інструменти досягнення успіху для української цілеспрямованої молоді…людей, які знають, що їх майбутнє, як і майбутнє країни формують вони самі.

На нашому порталі Ви можете знайти інформацію про можливості підвищення кваліфікації, розвитку персональних якостей в сферах проектного менеджменту, маркетингу та піару, а також основ підприємницької діяльності. Також тут Ви знайдете календар українських та міжнародних подій, які збирають активних молодих людей з цілого світу, які об’єднані спільними цінностями та ідеями, та розуміють, що змінити світ навколо них можна лише наполегливою працею над своїми слабостями і розширюючи межі свого комфорту все більше і більше.

Тут публікуються анонси подій організованих міжнародною організацією JCI Youth та її партнерами, корисні статті та лайф-хаки для старту бізнесу, нетворкінгу у подорожах тощо.

Приєднуйтеся до успішних та щасливих молодих лідерів! Давайте створювати майбутнє разом!

Хто створює класні матеріали на портал?

Маркетолог та креативщик – Олена Хохановська, PR-профі та просто харизматичний лідер Оксана Миронько  та ідейний натхненник порталу – Юлія Зелінська.

Разом ми створюємо класні інфопродукти, організовуємо освітні проекти та подорожі, активно надаємо професійні послуги, допомагаємо  людям, та активізуємо молодь.

Залишити коментар