Індивідуальний розвиток Бізнес Відпочинок Життя лідерів Культурні ініціативи Можливості

Перший київський Mini Maker Faire відбудеться 6 червня в G13

6 червня в креативному просторі G13 пройде перший Kyiv Mini Maker Faire.

Maker Faire в світі – це Do It Yourself ярмарок, фестиваль винахідливості та креативності, свято руху “мейкерів” усіх напрямків від робототехніки до дитячих експериментів.

Рух мейкерів описано в книзі Maker Movement Manifesto засновника відомого американського фаблабу Tech Shop Марка Хетча, який стверджує, що процесс створення руками –фундаментальна основа людського буття («Making is fundamental to what it means to be human”).

Крім того, Makers movement – це бренд, який об’єднує:

1. Журнал http://makezine.com (створений в 2005 році Дейлом Догерті )

2. Ярмарки http://makerfaire.com

3. Магазин усього, що може знадобитися мейкерам http://www.makershed.com.

За словами Юрія Власюка, представника ярмарку Києві, в Україні безліч мейкерів і ще більше людей з мейкерським мисленням: «Наша задача зараз – проявити їх, дати зрозуміти, що створювати самим можна і треба, що у них є однодумці, що у нас є майстерні, фаблаби, хакерспейси. Чим більше мейкерів, тім більше підприємців, тим краще економіці України.»

В усьому світі Maker Faire є простором, де народжуются ідеї, які часто потім стають основою великого бізнесу. Київский Maker Faire пройде за підтримкої компаній Intel, Сiklum та 3M. В першому київському Mini Maker Faire візьмуть участь близько 50 учаснікив, серед яких майстерні 3D друку, хакерспейси та фаблаби, соціальні ініціативи, архітектори, гаражні, студентські та шкільні проекти, хенд-мейд музичні інструменти, велосипеди і болід, дрони, вітряки та сонечні батареї, роботи, прості винаходи, які може зробити кожен, та складні проекти, над якими учасники працюють роками, а також книжки, які в цьому допоможуть і чудова музика. Кожен учасник покаже та розкаже, як все це працює.

В программі майстер-класи з 3D друку, наукові експеріменти, конструювання та навіть валяння роботів, роботи з мікроконтролерами, програмуванню в Scratch, ігри зі сміттям, створення крутих об’єктів з фанери, будинка на дереві, побудова величезної ланцюгової реакції.

В лекційній програмі (з 11:00 до 18:00): як перетворити пристрасть на бізнес (Make в Do), як виховати мейкера. як розвивати дизайнерське мислення, як зібрати свого першого робота, дрона чи навіть болід, як зробити ваш дім зеленим. Детальна програма буде опублікована за 2 тижні до івенту.

Зверніть увагу, що до 19 травня діє early bird знижка на квитки, вартість становить 70 грн. (на місці фінальна вартість квитка буде 180 грн). https://makerfaire.ticketforevent.com

Подати заявку на участь можна до 22 травня через форму на сайті або через Фейсбук.

 

Залишити коментар