Бізнес Вакансії Життя лідерів Кар'єра Лідерство Можливості

Конкурс для маркетологів від MBA

Бачиш цікаве завдання і у тебе закипає кров від азарту, а в голові починають з`являтися багато ідей і шляхів розв’язку цієї задачі? Любиш подорожувати і удосконалювати свої вміння, і при цьому не проти, щоб це стало частиною твоєї роботи? Маєш амбіції, які хочеш реалізувати, при цьому працюючи у дружній атмосфері? Тоді і ця ‪#‎робота‬ від MBA, і цей ‪#‎конкурс‬ для тебе!

Надсилай рішення кейсу на пошту surzhko@mbastrategy.ua до 28.06.2016 та приходь на стажування! Найклащі отримають роботу. Подробиці шукай у соц. мережах Фейсбук або Вконтакті.

КЕЙС

Перед командою MBA25 поставлена ​​задача вийти на ринок Нідердандів. 3 листопада планується провести виставку в Амстердамі. Участь у виставці підтвердили 5 бізнес-шкіл.

Для того, щоб виставка пройшла успішно, потрібно щоб на неї прийшло 150 кандидатів, які відповідають таким критеріям:
– Вік 25+ років
– Топ-менеджери середнього та вищої ланки (з компаній рівня Coca-Cola, Danone, Ernst & Young, KPMG, L’Oreal, Mars, McKinsey, Metro Cash & Carry)
– Вони повинні планувати / бути зацікавленими у вступі в бізнес школу в найближчі 2 роки на mba / executive mba програму.
За залучення кандидатів відповідає маркетолог.

Завдання маркетолога в рамках цього кейсу:
1. Скласти стратегію просування події у Фейсбуці та Інстаграм (Які канали ви будете використовувати, зробити по 3 поста – картинка + підводка до тексту).
2. Партнери
2.1. Підготувати список партнерів з якими ви будете працювати.
2.2. Підготувати список активностей, які ви будете здійснювати з партнерами. Описати, на яких умовах будете співпрацювати, і що очікуєте отримати в результаті.
2.3. Підготувати один лист (пропозиція співпраці) для партнера англійською мовою.
2.4. Підготувати 1 скрипт телефонної розмови (пропозиція співпраці) з партнером англійською мовою.

Удачі!

Залишити коментар