Екологічні ініціативи Життя лідерів Конференції та форуми Культурні ініціативи

Завершилася 5 ювілейна наймасштабніша екологічна акція Зробимо Україну чистою – 2015

14 травня відбулась підсумкова конференція наймайсштабнішої екологічної акції Зробимо Україну чистою – 2015.

У конференції прийняли участь представники органів державної влади, благодійних фондів, громадських організацій, амбасадори проекту, та найкращі волонтери які підтримали акцію і мотивували людей зробити нашу країну чистою!

В цьому році акція проходила в форматі Всеукраїнського екологічного фестивалю, об’єднала понад 500 000 учасників прибирання та встановила рекорд на «наймасовіше прибирання», з них офіційно зареєструвалися 385 581 особи в 24 областях України. Прибирання відбулося в 342 населених пунктах та від сміття очистили 2 832 локацій. Було зібрано 1790 тонн сміття, з яких на вторинну переробку було відправлено 35%. Під час підготовки та реалізації акції було проведено: 48 круглих столів та 12 форумів.

У 114 населених пройшли екологічні квести, марафони, ярмарки, майстер-класи, фотовиставки, флешмоби, велопробіги та концерти.

Команда «Зробимо Україну чистою!-2015» підвела підсумки проекту та подякували всім небайдужим за вагомий внесок у розвиток молодіжного, екологічного волонтерського руху, формування здорового способу життя серед населення, активну громадську діяльність та сприяння у проведенні Всеукраїнської екологічної акції «Let’s Do It, Ukraine!»

Акцію «Зробимо Україну чистою-2015» проводить молодіжний рух «Let’s Do It, Ukraine!». Це частина міжнародного проекту «Let’s Do It, World!», який об’єднав вже 113 країн для того, щоб піклуватися про екологію нашої планети. Це щорічна одноденна всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон та місць громадського відпочинку. Акція в Україні кожного року збирає біля чверті мільйона українців і волонтери в один день і в один час, котрі в рамках еко-фесту виходять разом на прибирання.

Залишити коментар