Життя лідерів Можливості Освітні ініціативи

KSE BrainChamp

«Київська Школа Економіки»(KSE) і «Київстар» запрошують бажаючих взяти участь в студентській олімпіаді «Кількісні методи в економіці» KSE BrainChamp! На учасників чекають цінні призи та можливісті здобуття кращої економічної освіти в Україні!
Що таке KSE BrainChamp?
Метою KSE BrainChamp є створення платформи для талановитих студентів та надання їм можливості проявити себе в академічному змаганні.
Завдання KSE BrainChamp будуть у формі тестів і потребують застосування економічних та фінансових знань для розв’язання  різноманітних задач із прийняття рішень.
Як взяти участь?
До участі допускаються студенти ВНЗ та випускники ВНЗ 2013-14 рр., вікове обмеження до 25 років включно. Студенти KSE не можуть брати участь в KSE BrainChamp.
Для участі в KSE BrainChamp обов’язкова РЕЄСТРАЦІЯ.
Де і коли відбудеться KSE BrainChamp?
KSE BrainChamp проходитиме у два тури.
І тур – онлайн олімпіада, що відбудеться 7 квітня на спеціальній онлайн платформі. Фіналісти І туру за результатами тестів будуть запрошені до участі у ІІ турі. За посиланням ви можете ознайомитися з правилами участі та з прикладами минулорічних тестів.
Освіта формує майбутнє України, тому «Київстар» підтримує навчальні проекти та талановиту молодь – тих, хто в наступні роки впроваджуватиме інновації в українському бізнесі.
Нові рішення потребують свіжих ідей. Національний мобільний оператор «Київстар» є генеральним партнером KSE BrainChamp – студентської олімпіади  з Кількісних методів в економіці. Ми впевнені, що енергія молодості та проекти нового покоління здатні позитивно вплинути на розвиток національної економіки. Підтримка інновацій – секрет успіху «Київстар». Від передових рішень в телекомі до освітніх проектів, що сприяють виведенню України на новий рівень.
Беріть участь у KSE Brainchamp та розкривайте свій потенціал! 

Залишити коментар