Відпочинок

Туристичні скретч-карти: візуалізація досягнених цілей

Ні для кого не секрет, що команда JCI Youth просто обожнює подорожувати, як разом, так і окремо. Невідоме манить у дорогу і зачаровує, як тільки закрити очі і забути, що ти не в спекотному Києві, а в якійсь екзотичній країні на пляжі попиваєш кокосове молоко під пальмою, забувши про все на світі :) Скільки їх було… перельотів, переїздів, митних переходів, з часом все зливається в одну єдину туманну подорож, і єдині спогади це ті, які викликали сильні емоції, чи то радість, чи сум, чи здивування… Тоді все стає на свої місця і зразу в уяві чітко постають картини зі спогадів, уривки розмов, невеликі замальовки ранкових чи вечірніх міст, таксі чи кумедні сусіди по коуч-серфінгу. Але з кожним роком все складніше утримати в пам’яті усі деталі, а так хотілося б.

Кожного Року перед Новим роком ми плануємо собі куди цього року занесе нас наша спрагла до пригод душа. І кожного разу вибираємо собі нові місця, де ще не куштували національної їжі, не пили місцевого напою з незвичайним присмаком, і не дивилися в очі людей, які живуть собі своїм щасливим чи не дуже, заклопотаним і водночас таким приємним життям. Ми плануємо собі наступні пригоди і ставимо нові, деколи, здавалося б, нереальні цілі. Але все, що записано на папері, як відомо, має здатність збуватися. От так і у нас… Єдиним бажанням є пізнавати світ у всіх його проявах через активні подорожі.

Одного разу в якомусь з європейських затишних міст нам попалися на очі незвичайні карти, з секретом :) Це були карти світу зі спеціальним покриттям, яке можна було стирати монеткою, відповідно до того, які країни ви вже відвідали. Клас!!! Їх можна було зробити персоналізованими. Але нас дуже засмутив факт, що жодної букви на карті ми не могли прочитати. А так хотілося б, щоб якщо вже мати персональну карту, то щоб вона була рідною мовою.

І ось, повернувшись до Києва, ми поставили собі нову ціль, знайти такі ж карти, але українською мовою. Наші пошуки тривали досить довго, але увінчалися успіхом. Наша команда тепер має персоналізовані туристичні скретч-карти, і ми змагаємось один з одним в кого більша частина території буде відкритою.

Дуже потішило не тільки, що карта українською мовою, але і те, наскільки якісною вона виявилася, в стилізованому футлярі для зберігання, та з цупкого глянцевого паперу. Ось кілька фото.collage4

collage5

Тепер, коли ми повертаємося додому з нової подорожі і першим ділом в захваті відкриваємо свої карти, щоб додати туди нову країну чи місцевість, в спогадах виринають всі події, які довелося пережити в подорожі, а довгими зимовими вечорами ми беремо свої карти, збираємося разом у когось на кухні і розказуємо незвичайні історії своїм друзям і рідним, за чашкою гарячого капучіно, і так тепло стає на душі :)

П.С. У нас ще залишилося кілька карт, якщо хтось хотів би придбати собі або друзям на подарунок, звертайтеся сюди julia.r.zelinska@gmail.com . Поспішайте, їх зовсім мало вже!

 collage1

 

Залишити коментар