JCI Youth Індивідуальний розвиток Інтерв'ю Життя лідерів Зустрічі Лідерство

JCI Youth допомагає знаходити своє покликання

Організовуючи різні проектами і паралельно працюючи ми не замислюємося над тим як склалося б наше життя не будучи нас саме в цьому місті і не займаючись саме цією справою.

Нам дуже цікаво дізнаватися, як людина потрапила в JCI Youth, як взагалі її сюди занесло. Ця подорож тривалістю в життя завжди супроводжується кумедними випадками.

Мене звати Марина, я працюю в JCI Youth більше 3 років. Я дуже люблю відбирати нові таланти до організації і слідкувати за їх розвитком, становленням себе як лідера, організатора цікавих інноваційних як глобальних так і локальних проектів.

Час від часу я буду публікувати інтерв’ю з колишніми мемберами організації; новими, які тільки долучились до нас; та людьми, діяльність яких надихає нас у щоденній роботі. Нещодавно мала можливість поспілкуватися з колишнім мембером JCI Youth, Наталію, яка зараз реалізовує свою мрію в Туреччині, працюючи маркетологом в місцевій компаній з виробництва турецьких солодощів.

Наталя Петрівна в свій час була надзвичайно активним мембером JCI Youth, займала позицію PR Director JCI Youth 2013, реалізувала декілька великих всеукраїнських проектів, плідно займалась SMM та організовувала цікаві екскурсії до пам’яток історії України.

Нажаль, розмова з Наталею відбувалась в онлайн режимі. Але не зважаючи на цей факт, ми згадали багацько кумедних моментів.

Марина: Наталю, розкажи нам про себе, своє життя до того, як ти потрапила до JCI.

Наталя: Я була студенткою Києво-Могилянської академії, паралельно працювала у сфері ретейла, була приватним гідом по Києву, вчилася на курсах інструкторів йоги.

Марина: Як так склалося, що ти потрапила до JCI Youth?

Наталя: Шукаючи цікаві молодіжні організації в Києві, натрапила на інформацію про набір до JCI Youth. Прийшла на співбесіду, надихнулася почутим і побаченим, вирішила долучитися. І вже наступного тижня реалізовувала свій перший проект – благодійну екскурсію до Верховної Ради України.

Марина: Ти пам’ятаеш свій перший проект? Що це був за проект? Які враження залишися організації його?

Наталя: Так, пам’ятаю. З нього ж все починалося:) Найголовніше враження – дуже сподобалось. Це надзвичайно, коли завдяки якомусь невеликому зусиллю ти можеш зробити людей радіснішими. Ми зібрали близько 200 людей і вони всі змогли відчути дух кулуарів парламенту, побувати в сесійній залі. Це була чудова можливість безкоштовно відвідати будівлю законодавчого органу нашої країни.

Марина: Чим ти займалася в організації?

Наталя: Переважно PR. Також ми організовували декілька Міжнародних та Всеукраїнських проектів: ISell, ILead, WebStore, English Speaking Club, тренінги з фандрайзингу та маркетингу, вечори соціальної реклами.

Марина: Що тобі найбільше запам’яталося в JCI Youth?

Наталя: Підтримка друзів, Вареник-паті, Ніч кохання від JCI Youth.

Марина: Чи вплинула організація на твоє життя? Як воно змінилося?

Наталя: Так, дуже вплинула на нього. Змінилося на краще. JCI Youth навчила, що немає нічого неможливого. Ти можеш все! Особливо, якщо поряд є люди, які в тебе вірять і підтримують.

Марина: Де ти зараз і чим ти займаєшся?

Наталя: Тільки що переїхала із Литви до Туреччини. Живу у загадково-незрозумілому, одному з найбільш специфічних і традиційних турецьких міст, кулінарній столиці Сходу. Працюю маркетологом в Ogut Organic Agricultural Products Trading and Industry Co. Ltd. Експортуючи найкращі, здорові, вишукані десерти, роблю світ смачнішим і щасливішим. Друзі жартома звуть мене Королевою Східних Солодощів :)

Марина: Дякую, Наталя, за інтерв’ю. Було приємно знову з тобою поспілкуватися.

Завершилася наша бесіда з Наталею і мене переповнює тільки радість за те що в нашій організації були настільки активні і талановиті люди які не зупиняються на досягнутому апостійно рухаються вперед.

А я відправляюся далі в пошуках нових історій наших мемберів.

Залишити коментар