JCI Youth Індивідуальний розвиток Життя лідерів Зустрічі Лідерство

Шалений шлях від JCI Youth (Київ) до JCI Hong Kong

Мембери JCI полюбляють мандрувати і ставити перед собою цікаві та неординарні цілі. Спокійне життя – це не для нас.

Яскравим прикладом заядлого мандрівника і мега цікавої людина є Сергій Молчанов. Сергій – генератор ідей, інноватор, громадський діяч, молодий підприємець і цей список можна продовжити… Діяльність Молчанова надихає багатьох. Найбільше всіх вразило неочікуване бажання Сергія поїхати в Китай.

Напевно, всім цікаво як Сергій зараз поживає, а хто не спілкувався з ним, то бажає  познайомитися і дізнатися, чим він займався в JCI і чому про нього досі згадують.

Марина: Розкажи про себе, про своє життя до того як потрапив до JCI.

Сергій: Вступив до JCI Youth на першому курсі навчання в Києво-Могилянській Академії. Пам’ятаю, це було 21 грудня 2008 року, себто практично чотири місяці після того, як почав жити в столиці. До цього часу навчався у Білгород-Дністровському районному ліцеї, який закінчив із відзнакою.

Марина: Як так склалося, що ти потрапив до JCI Youth? 

Сергій: У листопаді 2008 року випала нагода брати участь в одному проекті, який називався “Школа Молодого Політика”, що організовувався Українським Центром Підтримки Реформ. Там я був наймолодшим учасником поміж інших 22 осіб, які вже мали значний досвід громадської діяльності. Троє із них були вже залучені до JCI Youth, і Людмила Корольчук запросила на грудневі збори. Під час зустрічі підбивали підсумки року і обирали Локального Президента на 2009 рік. Мені тоді сподобалася програма Юлії Бялецької, яка в результаті виборів стала Президентом Палати і прийняв рішення вступити до організації.

Марина:Ти пам’ятаеш свій перший проект? Що це був за проект? І які враження?

Сергій: Так, то були JCI дебати. Будучи перший рік членом JCI паралельно очолював Дебатний Клуб НаУКМА. І оскільки я мав в тому трохи досвід, ми вирішили організувати JCI дебати як один із міжнаціональних проектів JCI. Дещо переживав перед початком, але в цілому дебати пройшли досить насичено і цікаво, враження тільки позитивні.

Марина:Чим ти займався в організації? 

Сергій: Простіше відповісти чим я не займався (сміється). За чотири роки членства в JCI Youth починав як помічник в декількох проектах, беручи на себе різні обов‘язки (але не одночасно). Коли здобув більше досвіду, зрозумів краще чим є JCI Youth в своїх чотирьох напрямках діяльності, – відчув сили і з’явилося бачення власних проектів. Як правило ідеї проектів не полишали, поки їх не реалізовував. Пізніше долучився до правління палати як Віце-Президент по Бізнесу, наступного року як Виконавчий Віце-Президент і був обраний Президентом JCI Youth у 2012 році.

Марина: Що тобі найбільше  запам’яталося в JCI?

Сергій: JCI перш за все – це люди, глобальна спільнота активних громадян, які прагнуть змінювати себе і світ довкола на краще, беруть ініціативу у свої руки і роблять. В JCI зустрів чудових людей і з деякими ми стали дійсно близькими друзями та на постійному контакті понині.

Інший аспект, який логічно випливає із попереднього – це потужна платформа зустрітися із людьми різних сфер та можливість розвинути власну мережу зв’язків і контактів. Додатково від них можна багато чому навчитися і це також стимулює особистісне зростання.

JCI 2

Марина: Чи вплинула організація на твоє життя? Як змінилося?

Сергій: Із JCI ми організували багато проектів від дуже локального до міжнародного рівня. Однозначно такий досвід не може не вплинути на життя і тільки в позитивному сенсі. В JCI ми багато вчимося, і що більше робимо – то більше здобуваємо. Навички проектного менеджменту, маркетингу, розвитку організації, роботі в команді і т.д. в університетах достатньо не вчать, хоча це є ключовим для роботи чи ведення успішного бізнесу. В JCI цьому можна навчитися і розвинути ці навички, і для мене організація стала хорошою підготовкою до самостійного дорослого життя, коли ще навчався в Могилянці.

Марина: Де ти зараз і чим ти займаєшся?

Сергій: Станом на квітень 2015 року в Гонконзі, займаюся міжнародним розвитком бізнесу компанії, яка спеціалізується на виробництві реабілітаційного роботизованого медичного обладнання. До речі, відносно недавно приєднався до JCI в Гонконзі, так що продовжую JCI шлях.

Приємно, що мембери JCI залишаються активними і досягають успіхів, навіть в далекому Китаї.

Про більші пригоди і успіхи Сергія Молчанова можна підгледіти на його блозі

 


you-only-live-once-but-if-you-do-it-right-once-is-enough-mae-west

Залишити коментар