JCI Youth Індивідуальний розвиток Вакансії Кар'єра Можливості Стажування

5 кращих програм стажування

Освіта – складова успіху. Проте на сучасному ринку праці лише теоретичних знань недостатньо, щоб бути лідером, кращим у своїй сфері. Звісно, за одну ніч дуже важко змінити своє життя, але поміняти напрямок руху реально.

Традиційно, проблемою є працевлаштування студентів і причини цьому – відсутність досвіду та висока конкуренція на ринку. Тому, вже після кількох співбесід у молоді опускаються руки. Проте ми знаємо вихід і це – стажування. З досвіду говоримо: з ініціативними молодими людьми компанії готові ділитись досвідом і навіть платити за виконання роботи.

Компанія ING Bank Україна пропонує стажування на період літніх канікул для тих, хто хоче розвиватись у банківській сфері – у відділ валютного контролю та відділ по роботі з персоналом. Необхідно мати середній чи вищий рівень володіння англійською мовою, мати гарний рівень комунікаційних та презентаційних навичок, бути кмітливим, відповідальним та пунктуальним.

«1+1 медіа» — один з найбільших медіа-холдингів України пропонує 6 напрямів для стажування: редактор сайту tsn.ua, PHP розробник, інженер технічної підтримки (графічних систем),», SEO-копірайтер; також відкрито 2 програми суто на телеканалі «ТЕТ»: відео дизайнер та режисер ефірного промо. Запрошуються кандидати, що мають грамотну письмову і усну мову (українську, російську), рівень володіння англійською мовою intermediate і вище, відповідальні, орієнтовні на результат та здатні швидко вчитись. Набір триває протягом травня – червня 2016 року. Стажери приєднуються до команди поетапно, залежно від відділу, у якому проходитиме стажування. Відбір проходить у чотири етапи: відеорезюме + резюме, групова гра або тестове завдання, співбесіда та безпосередньо стажування.

Міжнародна компанія Unilever має кілька відкритих програм стажування – у відділ фінансів та відділ логістики. Вимоги до кандидатів: володіння Visual Basic for Application (MS Excel, MS Access), знання англійської та SQL- server (SQL запити, тригери, бекапи). Бажано мати освіту/чи вчитись за спеціальністю математичного спрямування. Тривалість стажування – 3 місяця. Діяльність є оплачуваною.

Компанія WOG у зв’язку з активним розвитком напряму WOG MARKET запрошує проактивних студентів останніх курсів та випускників ВНЗ на стажування в Управління магазинами. Серед основних вимог – націленість на результат, бажання працювати в ритейлі, знання Excel, Spaceman,1С будуть перевагою.

Можливість здобути практичний досвід є і в компанії КПМГ. Стажування в КПМГ дозволить побачити роботу КПМГ зсередини та познайомитися з бізнесом. При успішному проходженні стажування ви можете отримати пропозицію про працевлаштування.

Тож пам’ятайте, можливості знаходять того, хто дійсно щиро хоче їх отримувати та ефективно використовувати. Тож будьте впевненими у своїх рішеннях, ставте перед собою амбітні цілі та сміливо йдіть до їх досягнення!

А якщо вас зацікавили програми стажування в компанії – звертайтесь з питаннями, пишіть на мейл oksana.myronko@gmail.com. Ми допоможемо вам кльово провести літо 2016!

Залишити коментар