Бізнес Воркшопи Зустрічі Конференції та форуми Майстер-класи Можливості

InnoTech Ukraine: старт інновацій в Україні

Сьогодні прискорений темп розвитку технологій трансформує структуру світових ринків, відповідно змінюється і український. Більшість компаній у розвинених західних країнах вже давно використовують переваги технологічного прогресу. Україна, як європейська держава, що розвивається, повинна почати впроваджувати інновації на всіх рівнях.

З 9 по 11 квітня в Києві пройде перший український форум інноваційних технологій InnoTech Ukraine, який об’єднає 5 технологічних галузей, що розвиваються найактивніше: smart-технології, технології 3D-друку і сканування, робототехніку, а також інновації в сфері медицини та освіти.

Мета форуму InnoTech Ukraine – зібрати всі сучасні технології і продукти на одному майданчику і показати можливості інновацій в Україні.

Захід має намір продемонструвати, що, незважаючи на складну економічну ситуацію, в Україні є компанії, які розробляють і впроваджують досягнення сучасного світу інноваційних технологій. Тривимірний друк і сканування, робототехніка, натільні технології та технології доповненої реальності вже зараз впроваджуються в різних сферах життя України, в тому числі в медицині та освіті.

Завдання форуму – активізувати інноваційну діяльність, продемонструвати, що вона можлива в сучасних українських реаліях, і стимулювати зростання галузі в країні до світового рівня.

InnoTech Ukraine — це 5 ультрасучасних майданчиків:

 3D-printing (3D-технології);

 Robotics (побутові, персональні, промислові, сервісні роботи, роботи телеприсутності, роботи для забезпечення безпеки, дрони);

 Smart technologies (wearable- технології, доповнена реальність, smart energy, сonnected cars, Інтернет речей, софт, мобільні додатки);

 Health care (m-health, робототехніка в медицині, генна інженерія, lifestyle & sports, smart food);

 Education (e-learning, smart education, робототехніка в освіті, навчальні мобільні додатки, віртуальна реальність та симулятори, інноваційні бібліотеки).

Програма InnoTech Ukraine.

Перший і другий день форуму – 9 і 10 квітня – будуть проходити у форматі B2В. До участі запрошені інвестиційні та венчурні фонди, бізнес-акселератори та інкубатори стартап-проектів, а також споживачі продукції і всі ті, хто зацікавлені у застосуванні нових сучасних технологій у своєму бізнесі.

Для гостей форуму організатори підготували низку заходів:

 • тематичні конференції в декілька потоків;

 • навчальні майстер-класи;

 • воркшопи;

 • speed dealing (майданчик для побудови ефективного діалогу між розробниками стартап-проектів і потенційними інвесторами);

 • demo-зона.

Третій день форуму – 11 квітня – стане днем творчості та розваг. Відвідувачі зможуть отримати унікальну можливість поринути в атмосферу hi-tech і на власні очі побачити передові досягнення галузі високих технологій. У цей день всі бажаючі зможуть відвідати майстер-класи – навчальні програми для дітей і дорослих, студентів та всіх, хто захоплюється інноваціями.

Про нас:

Організатором InnoTech Ukraine є компанія «Смайл-Експо», відома організацією та проведенням низки галузевих заходів (виставок, конференцій, майстер-класів, вебінарів), що сприяють розвитку інноваційних технологій та електронних комунікацій. Зокрема, це такі проекти, як: Robotics Expo, 3D-Print Conference, 3D-Print Expо, Bitcoin Conference, AR-Conference, Russian Affiliate Congress and Expo, Social Networking Congress & Expo, Mobile Application & Technology Expo та ін.

InnoTech Ukraine доведе, що в Україні можливий інноваційний ривок!

Більш докладно ознайомитися з інформацією про захід ви можете на офіційному сайті форуму.

Залишити коментар