JCI Youth Індивідуальний розвиток Воркшопи Життя лідерів Конференції та форуми Лідерство Можливості

iLead 2017 – атлант, розправ нарешті плечі

Ти розумний, сміливий, ідейний, ініціативний, творчий, амбітний, ти здатен на все! Просто наше суспільство увігнало тебе в певні рамки, встановило правила і диктує як жити. Годі прислухатись, що «правильно», а що ні, що можна, а що заборонено! Всі ці можу-не можу залежать від Тебе – як ти запрограмуєш себе, так все і буде виходити! Будь лідером свого життя – iLead.

Коли ми говоримо про лідерство, то, в першу чергу, йде мова не про менеджмент. Йдеться про емоції, космічну ступінь мотивації та людський фактор. Ключовими є вміння управляти часом, презентувати себе, командотворення та системне мислення.

Лідерство – це особиста історія, де найперше йде мова про людину, що стала атлантом, взяла на свої плечі небо та має впертий намір перетворити ідею в проект, що стабільно розвивається.

Лідер вірить в те, що робить і говорить. Він упевнений, що може змінити світ і вміє транслювати свою віру на інших. Це не диво – це величезна робота над собою і незвичайні психологічні та інтелектуальні ресурси. Це іскра, яку потрібно дістати з глибини свідомості і розвинути.

У 2017 році вже шостий рік поспіль молодіжна громадська організація JCI Youth збирає по 70 людей з усієї України, цілеспрямованих, амбітних, активних та щирих на Форум для лідерів. iLead – це шанс прокачати себе, зрозуміти, “де ти є зараз”, ким хочеш бути через рік, відчути, від якої діяльності ти дійсно ловиш кайф. Реєструйся. Тут молода людина може розкрити свої таланти та бажання. Якщо тобі подобається працювати з рослинами, готувати, фотографувати, робити масаж, але твої найрідніші кажуть, що це не професія і ти займаєшся фігньою. Годі! Приходь до нас 28 січня. На кожному з модулів тренери даватимуть дієві завдання для розвитку та рекомендації щодо вдосконалення навичок, заряд впевненості та аргументи як відстоювати своє «я» та те, що любиш робити. В програмі – 4 персональні консультації: командотворення, імідж, тайм-менеджмент та ціннісні орієнтації. Лідери не знаходять середовище кращих, вони формують його самі. Вони не чекають підходящого моменту, вони його створюють. Вони не відкладають справи на потім, вони відповідально підходять до справ та вирішують нагальні питання. Надихаючись від однодумців на Форумі ти знайдеш сили працювати і займатись тим, що подобається, зможеш досягти успіху та сказати всьому світу вголос «Я БУДУ ЗАЙМАТИСЬ ТИМ, ЩО ЛЮБЛЮ». Саме так! Сказати сміливо, впевнено, не вагаючись і головне – самому повірити в це.

Тільки до 20 січня реєструйся на iLead та отримай круту знижку.

Навчитися бути лідером можна, але ця роль підходить далеко не всім. Стів Джобс. Він змінив світ своєю технікою, він показав, як можна досягати цілей дуже простими і зрозумілими методами. Він спочатку зробив життя людей простіше, а потім дав їм відчути себе майже всесильними за рахунок стирання меж і тимчасового простору за допомогою технологій.

Давайте також згадаємо Мартіна Лютера Кінга, канонічного лідера, який загинув за ідею. Нельсона Манделу, який просидів у в’язниці 20 років тільки за те, що відстоював свою позицію. Або Михайла Ходорковського, який провів за гратами більше десяти років. У цих лідерів була мета, вони за неї боролися і беззаперечно вірили у свою правоту, їх підтримували і їм слідували мільйони людей.

Тож, повертаючись до вище згаданих рис. Лідерство – це наявність високої мети, до якої він йде сам і веде свою команду. Це не тільки про багатство та фінанси – це про «мир у всьому світі» та інші високі цінності. Це, власне, імідж, образ, зовнішній та внутрішній вигляд людини.

Знайдіть в собі те, що може стати основою. Ви геніальний аналітик, але боїтеся виступати перед аудиторією? Знайдіть того, хто озвучить ваші слова, стане вашим «ротом». Ви ідеальний інтегратор, але вам не вистачає мужності робити якісь кардинальні кроки? Знайдіть того, хто виконає це за вас, того члена команди, який по суті своїй є досягатора А може бути ви відмінний досягатор, але не вмієте згладжувати кути, завжди дієте прямо і безкомпромісно? Аналітик і інтегратор завжди прийдуть вам на допомогу. Знайди себе, створи собі команду, живи та працюй для себе, а не заради когось! 28 січня На Форумі для лідерів учасники зможуть визначити свій тип лідерства, заглибитись у себе, відчути свій внутрішній голос, прокачати сильні та підтягнути слабкі сторони. Вдосконалюй та вивчай себе! Тож реєструйся на Форум.

І пам’ятай – лідерів без команди не існує. В кожній людині є лідер. Розвивай і розвивайся. Деякі можливості для цього можна знайти тут: https://www.facebook.com/JCI.Youth.Ukraine/

 

Залишити коментар