Бізнес Міжнародні можливості

Google Science Fair 2015

Оголошується старт п’ятого щорічного конкурсу Google Science Fair. Разом із партнерами LEGO Education, National Geographic, Scientific American і Virgin Galactic запрошуємо всіх юних дослідників, науковців, будівельників та винахідників спробувати створити щось амбітне. Щось, що тільки можна уявити, або, навіть, неможливо представити. Щось, що може змінити світ навколо нас.

Прийом заявок почався 18 лютого і триватиме до 18 травня. Запрошуються всі охочі віком від 13 до 18 років взяти участь та надіслати свої проекти онлайн. Наукові проекти можуть бути з різних галузей науки: від біології до комп’ютерних наук і антропології. Цього року переможці отримають такі призи: грошові нагороди у розмірі 100 000 доларів США на навчання і гранти на модернізацію класних кімнат від Scientific American і Google; поїздку на Галапагоські острови в складі експедиції National Geographic; можливість відвідати дизайнерів LEGO в їхній штаб квартирі в Данії, а також шанс побувати на космодромі Virgin Galactic. Цього року ми також вперше представляємо приз Inspiring Educator для вчителя, що надихає своїх учнів, а також премія Community Impact для проекту, який вирішує питання навколишнього середовища або здоров’я.
Тільки намагаючись щось зробити, ми можемо наблизитись до цілі. Ідея проекту “Шкільний презентаційний мікроскоп з віддаленим управлінням” народилася у фіналіста минулорічного конкурсу Марка Дробнича з Ужгорода після того, як він дізнався, що в багатьох українських школах немає мікроскопів для вивчення курсу біології. Ліхтарям потрібні батарейки, тому Енн Макосінскі спробувала використати тепло руки. Кеннет Шинозукастворив спеціальний сенсор для літніх людей з хворобою Альцгеймера, щоб допомогти своєму дідусеві. Переможці і фіналісти Google Science Fair 2014 вразили нас своїми ідеями. Тепер ваша черга!

Великі ідеї з величезним потенціалом часто починаються з чогось маленького. Чогось, що робить вас допитливим. Чогось, що ви любите, що вам добре вдається та ви хочете дослідити.

Отже, що винайдете саме ви?

Залишити коментар