Інтерв'ю Бізнес Життя лідерів Культурні ініціативи Можливості

FISH: Ода Простим Речам

Видавнича справа – це вагома ланка у культурній сфері, дієвий спосіб показати людям світ крізь призму власних уявлень. Це така собі магія: ти знаходиш талановитих авторів, вчишся писати сам, ти підбираєш влучні образи, співпрацюєш з фотографами та ілюстраторами, і все заради сотні (чи трохи більше) сторінок після трьох місяців праці. Чи варте воно того? Ще й як.

Всі ми зараз прагнемо простоти. І саме тому FISH з’явився спочатку на сторінках мого блокноту, а потім – за відомою вам адресою Спільнокошту. До того я працювала шеф-редактором журналу La Boussole, гроші на друк якого ми також збирали за допомогою краудфандингу. Просто з часом усвідомлюєш, що на чомусь хочеш робити акцент: і якщо я в кожному номері шукала візуальну красу та прагнула присвятити цьому якомога більше часу, то чому б не спробувати власні сили у видавництві? Тим паче, стільки сфер ще можна (і неодмінно варто) охопити! Найбільш близькі саме мені – культура, мистецтво, творче самовираження.

У нас є основна команда, яка на сьогоднішній день складається з дев’яти людей. Ми хочемо, аби люди думали. І хочемо нести красу. FISH – поєднання цих двох аспектів.

Журнал складається з таких розділів, як “Галерея” (його присвячено культурі та мистецтву), “Кухня” (мова піде про їжу, відпочинок та зустрічі за дружнім столом) і “Кабінет” (цей розділ – про професії, набуття корисних навичок, самоосвіту та людей, які вже досягли в чомусь успіху). Є і більш творча частина,“Мансарда”, яка доповнює журнал кольорами дитинства.

Тема першого номеру: Джерела. Тобто витоки, першопочаток.

Наша спільна мета – це культивування любові і поваги до української культури, це прийняття найкращих світових тенденцій та їхня інтерпретація. Ми хочемо говорити про базисне та просте, і просимо вас зробити внесок у спільну справу. Таким чином, ви в числі перших отримаєте журнал, а ми – наблизимось до суми, потрібної для першого тиражу.

Якщо вам цікаво побачити дещо цілком нове, друковане українське видання, від якого (чесне слова команди) перехопить подих – переходьте за посиланням. І ставте свої запитання, ми завжди раді відповісти.

З подякою,

Інга Гезалян,

Засновник та головний редактор журналу FISH

 

Залишити коментар