Індивідуальний розвиток Бізнес Воркшопи Життя лідерів Зустрічі Кар'єра Лідерство Можливості Освітні ініціативи

Онлайн зустріч на тему: «Кар’єра і заробіток івент-менеджера» з Оксаною Тюпой

У наш час професія організатора заходів досить популярна і затребувана. Але, що ви знаєте про професію та заробіток івент-менеджера? Чи зможете розповісти, що входить в його компетенцію? Або скільки грошей він буде заробляти через рік / два? Адже кожне агентство ставить різні завдання, висуває різні вимоги і прописує різні обов’язки. А головне, що у кожного агентства існують свої очікування від кандидата, ділитися якими вони не завжди готові. Наша онлайн зустріч обов’язково розкриє всі секрети і тонкощі цієї професії!

23 серпня запрошуємо на безкоштовну онлайн-зустріч від власниці «Advertising School» і партнера рекрутингового агентства «Sniper Recruiting Agency» –  Оксани Тюпи.

Якщо ви збираєтеся пов’язати своє життя з організацією подій, але у вас виникає безліч питань – не проблема! Ми допоможемо вам розібратися і розкласти все по поличках!

В рамках онлайн-зустрічі будемо обговорювати такі теми:

– види івент-агентств і яких менеджерів вони наймають;

– очікування івент-менеджера і очікування роботодавця;

– «базовий» рівень заробітної плати і «просунутий»;

– кар’єрні сходи івент-менеджера;

– скільки взагалі можна заробляти в івент-сфері.

Спікером на заході буде:

Оксана Тюпа – власниця «Advertising School», партнер «Sniper Recruiting Agency», генеральний секретар «JCI Kyiv», національний координатор по роботі з партнерами «Lets do it Ukraine! Зробимо Україну чистою разом! », організатор «Школи Громадського проектів».

Дата і час проведення: 23 серпня, 19.00

Виникли питання? Телефонуйте за номером (067) 536 09 73

Щоб отримати посилання на зустріч Вам потрібно зареєструватися ►►► (http://goo.gl/3tPTsR)

Залишити коментар