Індивідуальний розвиток Вакансії Кар'єра Майстер-класи

Контент-менеджер? Хто він і чому на нього такий попит зараз?

Чому актуально бути контент-менеджером?

Сьогодні про контент і smm, а точніше про людей які творять те що ми споживаємо в соцмережах, розповість Анастасія Густодим зі Stud Point.
Нещодавно гарненько затарила свій візок в супермаркеті і, йдучи на касу розрахуватися постала перед вибором. Так як магазин вже модернезірований, було два варіанти, щоб залишити немаленьку суму за покупки:
1. Простояти в черзі, і почекати поки касир сам тебе розрахує.
2. Скористатись касами самообслуговування.
Хто не знає каси самообслуговування – це просто екран, біля якого, відповідно прикріплений сканер штрих-коду. Ти сам пробиваєш свої товари, сам береш собі пакет, сам платиш через термінал, який там же прикріплений і все. Практично в кожному супермаркеті такі гаджети вже є, і біля них 1-2 консультанта, які допомагають, якщо у покупців виникають труднощі.

Так ось, я вибрала другий варіант, адже в ньому досить багато переваг:
1. Не потрібно стояти в черзі, а якщо потрібно – то недовго
2. Не потрібно спілкуватися з касиром, і відповідати на питання «карта є , пакет нада?»
3. Якщо раптом зрозумів, що не вистачає грошей, сам собі відмінусував товари, уникнувши незручної ситуації.
І, мабуть, вперше, пробиваючи свої товари і розраховуючись, я задумалась: скоро такий вид розрахунку в супермаркетах перетвориться на основний. Це зручно, це мобільно, це дешевше для власників маркетів. Адже замість того, щоб виплачувати заробітню платню 30 касирам, можна взяти на роботу всього-лиш 2-3 консультантів. Але ж, як не крутіть, ці 27 людей теж хочуть їсти, в них є сім’ї, їм потрібен заробіток…

А машини заполоняють світ…І, це ж ніби – добре. Ми рухаємось вперед, розробляємо нові технології, покращуємо собі життя, робимо його зручним. Але, чи є добро в тому, що кількість робочих місць зменшується і людей заміняють машинами…
Я довго не могла викинути цю думку з голови і дійшла висновку. Не все так страшно, насправді. Тому що, на щастя, виникають і нові можливості, нові професії, нові потреби.

Smm skills Київ
Наприкінці 60, початку 70 рр. ХХ століття – з’явився «друг» – Інтернет. А, зараз – це не просто друг, а ще й роботодавець. Кожен із нас може працювати в Інтернеті.. А раніше такого не було. Тоді, як ви вважаєте, можна стверджувати, що трудові місця не зникають, а замінюються?
Майже одночасно з появою в світі першого сайту з’явилась і нова професія – контент-менеджер, яка за лічені роки стала однією з найзатребуваніших в Інтернет індустрії.
Майже будь-якому сайту потрібен фахівець з його підтримки і розвитку . Вакансії і посади таких фахівців можуть називатися : контент – менеджер , адміністратор сайту або веб-майстер.

Контент – менеджер публікує статті або новини на сайті , розміщує фотографії , виправляє помилки , бере участь в SEO – просуванні , пише статті , огляди і бере інтерв’ю . Повний спектр завдань залежить від побажань конкретного роботодавця . Зараз навіть наймають на роботу фахівця з контент-менеджемну для соцільних мереж. Часто контент-менеджер поєднує в собі СММ-ника і копірайтера.

Словом! Посадові обов’язки контент – менеджера включають в себе :
1. Внесення і редагування інформації на сайті;
2. Роботу з графікою;
3. Розміщення відео – контенту;
4. Верстку статей;
5. Написання статей , новин , анонсів та іншого контенту (КОПІРАЙТИНГ);
6. Пошук і збір інформації для написання текстів;
7. Усунення простих помилок на сайті і опис складних неполадок;
8. Контроль коректної роботи сайту ;
9. Спілкування з відвідувачами сайту;
10. Заповнення соціальних мереж (SMM).

Місця роботи
Контент – менеджери потрібні дуже багатьом інтернет – проектам і компаніям : інформаційні сайти , ЗМІ , інтернет – магазини , SEO – студіям , рекламним агентствам (особливо великим), відвідуваних сайтів і інтернет – агентствам та, взагалі, будь-якій компанії, де, хоча б є група чи паблік ВК, FB, Twitter, Instagram.
Як стати контент – менеджером?
Академічної освіти контент – менеджерам не потрібно . Щоб стати контент – менеджером , досить навчитися писати тексти (бажаню – ті, що виконують функцію продажу), освоїти мову HTML і CSS на базовому рівні та набути навиків у SMM-сфері. Всі інше здобувається в процесі роботи на обраній вакансії.
Навички копірайтингу можна здобути відвідуючи одноденні лекції та курси, які, насправді, не заберуть багато часу, але для того, щоб розібратись, навчитись і прокачати свої скіли в написанні текстів – більше, аніж достатньо!

Знання HTML і CSS – за допомогою самовчителів, яких багато в Інтернеті.

Навички SMM-сфері теж не вимагають часозатратності, всього один день для того, щоб почати робити успішні кроки у цій галузі – достатньо!

Отож, пропоную одноденні курси, які можуть зацікавити, як і молодого, так і досвідченого контент-менеджера:

Інтенсив-школа «SMM skills»: http://smm-skills.stud-point.com/
Інтенсив-школа «Copywriting skills»: http://www.copywriting.stud-point.com/

Skills academy

 

Залишити коментар