Бізнес Вакансії Кар'єра Міжнародні можливості

Career Factory. Summer-2015

Зупинись на хвилину! І задумайся: Яких кар’єрних вершин Ти досягнув на сьогоднішній день? Спробуй просто проаналізувати: чи отримуєш насолоду від роботи, від зарплатні, від професійного розвитку. Якщо ти хочеш бути кращим, то що саме Ти робиш аби стати фінансово незалежним та успішним? Поміркуй: як інші створюють власний бізнес, працюють на високих посадах у великих компаніях та отримують високі доходи? Що вони роблять і чого не робиш ти?

Центр працевлаштування «Імпульс» спільно з Академією ДТЕК пропонують здійснити прорив у власному розвитку завдяки проекту «Career Factory. Summer–2015». Проходить у форматі сучасних практичних тренінгів, роботи в команді, відвідування TOP-компаній України та розв’язання практичних кейсів. Протягом місяця учасники пройдуть 5 модулів з акцентом на практику від успішних бізнес-тренерів, коучів, керівників міжнародних проектів, Лідерів маркетингу, управлінців ТОР-брендів, експертів з фінансових питань, досвідчених HR-ів та ін.

Проект «CareerFactory» являється унікальним та першим у своєму форматі. Потужний акцент на практичній частині навчання дозволить підготувати учасників на керівні позиції та лідерські посади. По-перше, це допоможе в успішному працевлаштуванні. По-друге, це корисно для тих, хто прагне запустити власний бізнес. По-третє, кожен учасник значно розширить світогляд у сфері бізнесу та отримає ліцензійний сертифікат від Академії ДТЕК.

Приємним десертом для учасників послугує Турнір! Кожен бажаючий зможе презентувати себе і своє резюме 20-ти компаніям з відомими брендами. Там роботодавці будуть розглядати учасників з метою набору молодого персоналу. Ти маєш шанс стати одним із них! Із кращих! Участь у «CareerFactory» – це вагомий крок, що проводить молодих людей до успішного життя.

Детальну інформацію (зручний графік навчання, мікро-MBA освіта, перелік компаній, дискусійний клуб та ін.) можна знайти тут:  www.CareerFactory.com.ua,vk.com/careerfactoryfb.com/CareerFactory.ua

Відчуй цінність лідера вже зараз!
Реєстрація за цим посиланням

Залишити коментар