Бізнес Конференції та форуми Можливості

26-а Масштабна Битва Проектів

У Вас є цікава ідея нового бізнесу? Ваш бізнес-план майбутнього start-up вже готовий і Вам не вистачає інвестицій або рекомендацій експертів з маркетингу, фінансів, підбору персоналу або інших питань? Ваш start-up бізнес вже почав роботу, і Ви шукаєте додаткові можливості для розвитку, фінансування, або Вам хочеться продати свій start-up?

24-го березня 2015 року спеціально для ініціаторів проектів, авторів ідей, фаундерів і власників цікавих та проривних проектів STARTUP.UA організовує чергову масштабну Битву Проектів в Києві. Більше 10 експертів Битви і близько 100 гостей, серед яких власники і топ-менеджери провідних компаній стануть суддями Битви.

– До 24.03 всі майбутні учасники Битви, які хочуть презентувати свій проект на Битві, подають заявку на участь у «Битві Проектів». Тільки 15 проектів зможуть взяти участь!

– 19.03 з 17.00 до 20.00 всі учасники Битви коротко презентують свої проекти (міні-презентації по 3 хв.) перед експертами Битви і отримують оцінки і рекомендації щодо своїх проектів.

Крім експертів Битви, за проекти зможуть голосувати гості заходу. Переможцями Битви стануть 2 проекти, які набрали найбільшу кількість балів за фактом презентації. Один з них – це учасник Битви, що зайняв 1 місце за результатами голосування експертів, а другий – зайняв 1 місце за результатами голосування гостей.

Реєстрація гостей. Участь для гостей безкоштовна.

Подача проектів для презентації.

Реєстраційний внесок за участь у «Битві Проектів» для авторів проектів:

– при оплаті до 8 березня – 400 гривень;

– при оплаті до 15 березня – 450 гривень;

– при оплаті після 15 березня – 500 гривень.

Місце і дата проведення заходу: 24 березня 2015 року, університет КРОК (Київ, вул Лагерна, 30, 3-й поверх).

 

Залишити коментар