Інші Відпочинок Майстер-класи

Черпай натхнення з фільмів

У всіх нас різні джерела натхнення. Є люди, яким неймовірно складно знайти щось надихаюче, а деякі черпають натхнення в усьому, що їх оточує.

Поспілкувавшись з різними людьми, ми зрозуміли, що є речі, які все-таки здатні надихати практично всіх, хто з ними стикається. Це любов, книги, подорожі, успішні люди, природа, спорт, спілкування з дітьми, мистецтво та фільми.

Ми запрошуємо вас отримати свою порцію натхнення 30, 31 серпня і 1 вересня в кінотеатр “Кінопанорама”, де відбудеться показ Днів Надихаючого Кіно з новою програмою, куди увійшли 12 прекрасних кіноробіт. На численні прохання глядачів ця програма про натхнення в цілому, і до неї увійшли найкращі короткометражні мотиваційні фільми про кохання, дружбу, сміливість, добро, спорті, силу характеру і людяність, досягнення цілей і мрії.

Всі кінороботи дуже добрі, цікаві, надихаючі і дуже різні, але кожен глядач напевно знайде для себе хоча б одну, яка запам’ятається і надихне на щось хороше.

Цей показ приурочений до дня народження проекту! Рівно рік тому відбувся перший показ Днів Надихаючого Кіно, який пройшов з приголомшливим успіхом. Після цього було ще 12 показів у Києві та інших містах і 2 програми.

А ще Дні Надихаючого Кіно – це неповторна атмосфера натхнення, музика і корисні частування.

Приходьте до 19:00, щоб надихнутися майстер-класом від школи малювання «Натхнення», спробувати солодощі, намалювати аквагрим, послухати музику і поспілкуватися.

Початок показів: 20:00

30 серпня показ відкриє дуже надихаюча і різнобічна особистість Андрій Длигач. Не пропустіть!

 

Вартість квитка: 50 грн до 29 серпня і 60 грн в дні показів

Програма всі три дні однакова

Придбати квиток і ознайомитися з програмою Днів Надихаючого Кіно можна на сайті http://bit.ly/1JavoQh

Добавляйтеся до зустрічей в Facebook і у Вконтакте, щоб стежити за новинами проекту.

Давайте надихатися і міняти цей світ на краще!

 

Коли?

Дата: 30, 31 серпня і 1 вересня

Де?

Адреса: кінотеатр “Кінопанорама”, вул. Шота Руставелі, 19 (ст. М. Палац Спорту).

Детальніше?

Початок показу: 20:00

Початок програми у фойє кінотеатру: 19:00

Залишити коментар