JCI Youth Життя лідерів Культурні ініціативи Соціальні ініціативи

Фінальний показ та церемонія нагородження учасників Міжнародного Інтернет Кінофестивалю “Independent Star”

8 квітня 2015 кінотеатр «Кінопанорама» подарує цінителям кіномистецтва привід зустрітися і насолодитися шедеврами сучасного кіно, організатором якого є JCI Starts. О 19.00 розпочнеться церемонія нагородження учасників Міжнародного Інтернет Кінофестивалю “Independent Star”. Кращі роботи будуть відзначені цінними призами та статуетками. А з самими гідними фільмами глядач отримає можливість ознайомитися особисто. Що може бути краще, ніж провести вечір в атмосфері творчості, натхнення і насолодитись красою нового кіно ?!

Сам Кінофестиваль проходив у жовтні 2014 року в Інтернет просторі. Фільми демонструвалися на трьох мовах: російській, англійській та іспанській. До конкурсної програми увійшли стрічки з 10 країн світу, в основному міжнародні або національні інтернет-прем’єри. В рамках фестивалю команда викладачів з різних сфер мистецтва провела серію професійних майстер-класів. Фестиваль був цікавий і професіоналам, і початківцям. Фінальний показ, на якому журі конкурсу відібрало переможців, відбувся у м. Таррагона (Іспанія).

Програмний фокус фестивалю – незалежні фільми, які володіють високою художньою якістю і доступні максимально широкій аудиторії. Мета фестивалю – об’єднати думаючих творчих людей з різних країн світу на одному інтернет майданчику.

Гості зможуть насолодитися кіно, побачити молодих режисерів та представників світу кіно, поспілкуватися з однодумцями, які вірять, що у сучасного кіномистецтва є майбутнє.

Місія заходу – надихнути присутніх на позитивну зміну світу на краще. Благодійні кошти, зібрані на вечорі, будуть передані на підтримку ідейного натхненника фестивалю, кінорежисера Олега Сенцова, який досі перебуває у російській в’язниці.

Дрес-код заходу – вечірній.

Квитки – від 40 гривень (внесок благодійний – на підтримку Олега Сенцова, розмір внеску – за бажанням), замовлення за телефоном 063 638 68 71.

Залишити коментар