Культурні ініціативи Можливості

ФотоШкола КПІ

У Києві відбувається набір на дуже цікаву творчу ФотоШколу КПІ
Школа є некомерційною організацією, себто вона безкоштовна. Лекції вестимуть відомі українські фотографи, такі як Олександр Ляпін, Олександр Задирака, Віктор Марущенко, Олександр Гляделов, Анна Войтенко.
Будуть розглядатися такі види фотографії, як вулична фотографія, журналістська, абстрактна, портретна. Також студенти будуть брати участь у цікавих творчих майстернях та конкурсах, а також матимуть змогу пройти портфоліо-рев’ю у відомих фотографів.
Завдання школи: Зібрати творчу українську молодь задля формування нової української генерації.
Заняття проходитимуть з березня по травень на території Політехнічного Інституту.
Набір триватиме до 8-го березня.
Анкету можна заповнити тут.

1. Формат проекту:
– Протягом 3-х місяців учасники відвідують лекційні зустрічі з найкращими фотографами України та практичні заняття двічі на тиждень. Одне заняття проходить ввечері в середу (18:00-21:00), а друге в суботу (орієнтовно 14:00-17:00).
– Додаткові зустрічі – проявка плівки, ручний друк фотографій, робота з пінхолом, перегляд кінофільмів та інші, відвідуються за бажанням.
– Фотоквести та робота над індивідуальними або груповими проектами, які представляються у форматі серії тематичних знімків наприкінці проекту.
– Учасниками можуть стати не тільки студенти КПІ, і взагалі, не тільки студенти.

2. Відбір учасників:
– Для того, щоб прийняти участь у відборі, необхідно заповнити анкету учасника, завантажити 5 своїх фоторобіт та виконати завдання – зробити і завантажити зображення на тему “Родина”. Це може бути фото одного з ваших родичів, або всіх разом; це може бути також фото ваших найближчих друзів чи коханої людини; це може бути не обов’язково портрет. Не зациклюйтесь на технічній стороні завдання. Нам цікаво що для вас є ваша сім’я і як ви можете художніми засобами передати свої почуття, тому подумайте і проявіть себе.
– Учасники відбираються організаторами на конкурсній основі.
– Технічні вимоги до фотографій мінімальні – аби ми змогли роздивитися знімки.
– Обов’язковими для заповнення є поля з зірочкою, решта за бажанням.
– Відбір триває до 8-го березня включно.
– Після відбору на першій зустрічі кожен учасник повинен одноразово сплатити організаційний внесок 150 грн.
* Проект є некомерційним, тому всі зібрані гроші витрачаються виключно на витратні матеріали та чай/каву/печиво для учасників.

3. Про результати відбору всіх учасників буде повідомлено 9-го березня. Перша зустріч відбудеться вже 11-го березня, так що слідкуйте уважно та вчасно за результатами.

Залишити коментар