Життя лідерів Міжнародні можливості Освітні ініціативи

Стипендії імені Фулбрайта на здобуття ступеня мігістра у США

До 16 травня 2015 року триває прийом заявок на черговий щорічний конкурс за Програмою імені Фулбрайта Fulbright Graduate Student Program.

Програма пропонує можливість навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники ВНЗ.

Вимоги до кандидатів:
 мати українське громадянство та проживати в Україні
 володіти англійською мовою на рівні достатньому для професійного спілкування в англомовному академічному середовищі
 мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії (у серпні 2016 р.)
 повернутись в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно до вимог візи J-1, що її отримують учасники програм обмінів.

Умови гранту:
 оплата навчання в університеті
 щомісячна стипендія
 медичне страхування
 квиток в обидва боки

Детально про Програму, перелік документів для участі у конкурсі та вимоги до їх оформлення, а також про перебіг конкурсного відбору за посиланням.

Документи приймають до 16 травня щороку.
Можливостями Fulbright Graduate Student Program скористались сто дев’яносто чотири українці з широкою географією й галузевою приналежністю, які успішно опанували різноспрямовані навчальні й наукові програми в американських університетах. Наразі тринадцять стипендіатів 2013-14 рр. студіюють другий рік магістратури у рамках Fulbright Graduate Student Program й двадцять один – на першому році навчання.

Залишити коментар