Індивідуальний розвиток Міжнародні можливості Освітні ініціативи Програми обміну

Стипендії для магістрів в університеті Единбургу

Единбурзький університет пропонує студентам 30 стипендій на навчання за всіма магістерськими напрямками, які передбачені навчальною програмою Единбурзького університету для 2015-2016 н.р. Кінцевий термін для подачі заявок – 1 квітня 2015 року.

П’ятнадцять стипендій розміром по 5000 фунтів стерлінгів кожен, інші п’ятнадцять – 3000 фунтів стерлінгів кожен. Ці стипендії надаватимуться протягом одного академічного року і будуть вираховуватися із плати за навчання.

Хто може подавати заявку?

Стипендії будуть надаватися студентам, які є громадянами країн, що не є країнами-членами Європейського союзу, і які допускаються до вступу на навчання на постійній основі у програмі освіти для магістрів в Единбурзькому університеті.

На момент подання заявки кандидати повинні успішно пройти конкурс на вступ і мати запропоноване університетом місце в університеті Единбургу, остаточно підтвердити цю пропозицію або мати серйозні наміри на неї. Перевага буде надаватися кандидатам, які ще не мали можливість навчатися у Шотландії.

Критерії відбору. Стипендія присуджується з огляду на академічну успішність кандидатів. Апліканти повинні мати або очікувати на отримання еквіваленту диплому з відзнакою британського зразка.

Подання заяви. Кандидати, які відповідають критеріям відбору, повинні заповнити он-лайн заявку на отримання стипендії.

Кінцева дата подання заявок: 1 квітня 2015.

Будь ласка, зверніть увагу, що Ви не зможете отримати доступ до он-лайн заявки, допоки Ви не подали заявку на зарахування до Единбурзького університету і не маєте повної аутентифікації в електронній системі подачі заявок Единбурзького університету (EASA).

Аплікаційна форма для онлайн-заявки на отримання стипендії на післядипломну освіту для магістрів за посиланням розміщена за посиланням.

Процедура відбору. У травні 2015 відбіркова комісія визначиться зі стипендіатами. Переможців буде оголошено на початку червня 2015.

Детальніше на офіційному сайті Університету Единбургу.

Залишити коментар