Кар'єра Міжнародні можливості Стажування

Стажування в Європейському інвестиційному банку

ЄІБ розшукує талановитих молодих людей, що бажають долучитися до покращення життєвих стандартів людей шляхом сприяння економічному та соціальному прогресові в країнах Східного Партнерства.

Дедлайн: 19 квітня
Для кого: студенти та випускники з країн Східного Партнерства
Стипендія: щомісячна стипендія, страхування, покриття транспортних витрат для однієї поїздки на/зі стажування або двох поїздок в разі тривалості стажування від 10 до 12 місяців

ЄІБ розпочинає нову програму набору – Програму стажування для Східного Партнерства.

Хто може подати заявку?

ЄІБ розшукує талановитих молодих людей, що бажають долучитися до покращення життєвих стандартів людей шляхом сприяння економічному та соціальному прогресові в країнах Східного Партнерства. Програма розшукує кандидатів, що розуміються на міжнародних інвестиціях та розвитку банківської справи, фінансах (зокрема, в проектних фінансах, кредитного аналізу та аналізу ризиків), економіці (мікро- та макроекономіка, розвиток, статистика, аналіз ринку праці), а також охороні навколишнього середовища, інженерії (порти, дороги, енергетика тощо) чи в плануваннi міст.

Для того, аби бути кандидатом потрібно:
– бути громадянином країни зi Східного партнерства;
– мати диплом або бути на останньому курсі ВНЗ з країни Східного Партнерства;
– вільно розмовляти англійською/або французькою; знання інших східноєвропейських мов є перевагою;
– продемонструвати здібності аналітичної роботи, вміти працювати в команді;
– певний досвід роботи буде вважатися перевагою (зазвичай не більше двох років);
– відсутність стажування чи роботи в іншій установі чи організації ЄС більше, ніж 6 тижнів.

Стипендія
Інтерни працювати разом з працівниками Банку. Їм надається можливість професійного розвитку і досвіду роботи в міжкультурному середовищі. ЄІБ надає всім стажерам щомісячну стипендію, страхування та повертає кошти за проїзд. Інтерни самостійно організовують проживання. Мінімальний період стажування складає три місяці, максимальний становить 12 (Програма4, що проводиться в штаб-квартирі ЄІБ в Люксембурзі або в одному з Зовнішніх офісів). В останньому випадку потенційні стажери зможуть подати заявку на стажування в ту країну, громадянами якої вони не являються.

Заявка
Кінцевий термін для подачі заявок — 19 квітня. Подати заявку можна за посиланням. Організатори повідомлять про результати лише тих кандидатів, що пройдуть відбір.

Залишити коментар