Культурні ініціативи Лідерство Міжнародні можливості Освітні ініціативи

Youth Takes the Stage in the Caucasus: Theatre and Campaigning Course

Ідея проекту: Захід для 32 молодіжних працівників та молодіжних лідерів з Вірменії, України, Туреччини, Естонії, Великобританії, Польщі, Литви та Грузії. Протягом заходу буде використовуватись методи неформальної освіти, зокрема моделювання, рольові ігри, форуми, обговорення в малих групах та пленарних, мозковий штурм, дискусії, тощо . Основна ціль заходу – обговорення ролі мистецтва, театру та Європейського громадянства на прикладі конкретних країн-учасниць.

Цілі проекту:

– Навчання молодіжних працівників та молодіжних лідерів за допомогою театральних засобів і методів в сфері молодіжного лідерства
– Розвинути в собі лідерські навички по роботі з молоддю
– Обмін досвідом та практики у використанні молодіжних засобів і методів агітації
– Розвиток творчих і художніх навичок по роботі з молоддю
– Підвищення якості співпраці між молодіжними організаціями в рамках програми Erasmus+

Чекаємо на Ваші заявки, якщо Ви:

  • молода людина віком від 18 до 35 років
  • володієте англійською мовою на рівні достатньому для вільного спілкування та розуміння
  • зацікавлені в культурному обміні (грузинській та інших культурах)
  • зможете гідно представити Українську культуру та нашу організацію
  • після завершення проекту, готові написати звіт про участь в заході

Відбір учасників буде відбуватись на основі аплікаційної форми та мотивації. Просимо не присилати стандартні чи аби-які заявки. Ми уважно читаємо кожну заявку та робимо серйозне оцінювання.

Відібрані учасники можуть бути запрошені на коротке інтерв’ю (по телефону чи Skype). Організаційна робота по підготовці до заходу буде вестись в соціальній мережі Facebook. Лише обраним учасниками та тим хто потрапив до списку очікування, буде повідомлено про статус їх заявки.

Фінансові умови

Проект профінансований програмою «Ерасмус+». Організатори забезпечують проживання в готелі, 3-разове харчування, соціальну та академічну програми. Витрати на дорогу від вашого місця проживання до Грузії і назад будуть відшкодовані по квоті для України (275 євро) за умови пред’явлення всіх оригінальних квитків.

  • Проектом передбачений адміністративний внесок (кошти йдуть виключно на соціальні акції організації): 300 грн (повинен бути сплачений протягом 2 днів після задтвердження вашої кандидатури, як учасника)
  • Організатори в Грузії беруть внесок учасника, який складає 20 євро (віднімається з транспортних відшкодувань). Детальніше про це в Інформаційному пакеті.
  • З деталями можна ознайомитись тут.
  • Заявку завантажити тут.  Дедлайн подачі – 20 березня.

Залишити коментар