Зустрічі Конференції та форуми Лідерство

Перша конференція активної молоді України “Generation U: Разом заради змін”

Коли: 14 березня, 2015

Де: Конференц-зал Opera Hotel, Київ, вул.. Б. Хмельницького, 53

Початок: 10.00

Організатори: Американські ради з міжнародної освіти, Київський ресурсний центр, Muskie Club Ukraine, Ініціативна група OpenUP

Партнери: Відділ преси освіти та культури Посольства США в Україні, Міністерство освіти і науки України, Програма ім. Фулбрайта в Україні, Українське Фулбрайтівське коло, FLEX Program Ukraine, IREX Ukraine, Благодійний фонд Богдана Гаврилишина, ГО «Ліга Інтернів»

Generation U – нова еліта Української Держави. Саме цим людям належить майбутнє країни, саме на них покладено відповідальність за те, якою світ бачитиме Україну, як вона розвиватиметься, та якою перейде у спадок наступним поколінням.

Хто ми?

Ми є саме тими, що розуміють цю відповідальність та не бояться її. Ми є тими, хто ставить інтереси суспільства понад свої. Ми є тією перспективою, про яку усі говорять, ми є тим успіхом, на який усі чекають. Ми це – Generation U.

Для світлого «завтра» потрібно діяти вже сьогодні! Сьогодні наш шанс проявити, чого ми варті, і ми обов’язково цей шанс використаємо!

Ми запрошуємо представників активної та успішної молоді розповісти про свій пройдений шлях та напрямок, куди він веде; поділитись своїм досвідом, презентувати перспективні напрацювання та проекти, що вже сьогодні відкривають двері для змін у Новій Україні.

Участь у конференції за попередньою реєстрацією.

Залишити коментар