Воркшопи Зустрічі Можливості Освітні ініціативи

Набір у соціальний проект «МАСЛ: Молодіжна Асоціація Соціальних Лідерів»

МАСЛ – це міжнародний польсько-український соціальний проект Академії MBA International, який включає в себе серію безкоштовних лекцій та майстер-класів від успішних бізнесменів і соціальних лідерів України.

Успішні представники бізнесу, політики, культури і мистецтва поділяться з молодим поколінням своїм досвідом, розкажуть про успішні перемоги і невдачі, які їм довелося подолати, проведуть майстер-класи і розкриють учасникам секретні складові успіху і рецепти їх досягнення. Наймотивованіщі учасники дістануть можливість пройти стажування в Україні чи за кордоном і отримати свій унікальний досвід від провідних лідерів.

У процесі проекту учасники оволодіють ключовими навичками, необхідними для побудови свого успіху, дізнаються принципи соціально-орієнтованого ведення бізнес-процесів, придбають нові знайомства. У фіналі учасники презентуватимуть свої проекти та ідеї успішним представникам бізнесу. Переможці отримають право безкоштовно навчатись на програмі MBA International.

ФОРМАТ ПРОЕКТУ. Інтелектуальний HUB: неформальний діалог молоді та успішних представників бізнесу, політики і культури.
УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА.

ХТО МОЖЕ БРАТИ УЧАСТЬ?

Молоді лідери, соціально-активна молодь віком від 18 до 25 років

МЕТА ПРОЕКТУ. Підтримка молоді у реалізації особистісного, творчого і професійного потенціалу,  вдосконалення їх лідерських і соціальних якостей, виховання навичок соціально-відповідальної позиції свідомого громадянина, формування нового екологічного бачення ведення бізнесу.

Дізнатися про спікерів  та новини проекту можна на офіційній сторінці МАСЛ у Фейсбуці .

УМОВИ УЧАСТІ:

1. Подати заявку тут  до 15.04.2015 включно!

2. Написати мотиваційний лист

3. Пройти співбесіду

4. Бути вмотивованим на успіх!

Координатор проекту: Ольга Лопатко – pr@sicmba.in.ua, (044) 223-92-53

Залишити коментар