Індивідуальний розвиток Лідерство Можливості

«Майстерня громадської активності»

10 лютого розпочався набір на участь у програмі неформальної громадянської освіти молоді «Майстерні громадської активності», який триватиме до 10 березня 2015 року.

Програма реалізовується в Україні восьмий рік і орієнтована на молодих людей у віці від 18 до 25 років з України, Польщі та Білорусі, які хочуть бути активними і здійснювати реальний вплив на своє оточення. Програму засновано на демократичних принципах відкритості та поваги до різноманіття, і вона пропонує цикл семінарів, які проводять досвідчені тренери, а також підтримку в реалізації соціально-культурних ініціативучасників.

Цього року перший етап тематичних майстерень ідей, які відбудуться у квітні-травні, охоплює такі теми: «Свідоме споживання, тобто як споживати без докорів сумління?», «У пошуках власної думки. Школа виживання в інформаційному хаосі» та «Три країни, три культури? Польща, Україна, Білорусь». Зустрічі за традицією відбуватимуться в міжнародних групах мовами, рідними для учасників. Наступним етапом програми є майстерні дій, на яких учасники будуть створювати план своїх ініціатив. Завершиться навчальний рік програми майстернею досвіду, яка збере всіх учасників разом для підбиття підсумків, рефлексії отриманого досвіду і планування майбутньої співпраці.

Більш детальна інформація про конкурсний набір:

На сайті програми, FacebookVK

Залишити коментар