Відпочинок Зустрічі Культурні ініціативи Можливості

Зіркова прем’єра першого українського повнометражного психологічного трилеру та зустріч із творцям фільму!

8 квітня у Києві відбудеться урочистий передпрем’єрний показ та зустріч з творцями українського психологічного трилеру, драми, детектива «Смертельно Живий»

Фільм «Смертельно Живий» знято у кращих європейських традиціях жанру психологічний трилер, драма, детектив. Це один з найочікуваніших та інтригуючих українських фільмів 2015 року. На початку лютого “Смертельно Живий” презентовано на 65-му Берлінському міжнародному кінофестивалі в рамках Європейського кіноринку, на якому трилер отримав добрі відгуки.

З 16 квітня фільм виходить в національний прокат в понад 20 містах України.

Сюжет трилеру «Смертельно Живий» обертається навколо містичних пророцтв, які протягом трьох років отримує через SMS відомий український письменник на ім’я Семен. І як би не діяв головний герой фільму, повідомлення з невідомого номеру неодмінно збуваються. Всі спроби знайти автора пророцтв закінчуються повним провалом. Семен продовжує жити відносно спокійним життям до тих пір, поки йому не надходить чергове повідомлення…

Режисер, актор та сценарист фільму «Смертельно Живий» – Максим Стецков (“Дивні люди”, “Старий пес”, “Чарлі”) – один із 10 найперспективніших молодих режисерів України» за версіє українського представництва Європейської кіноасоціації NISI MASA та Міжнародної федерації кіноклубів. Ролі у «Смертельно Живому» виконали такі талановиті актори як Вікторія Варлей, Олександр Герелес, Максим Стецков, В’ячеслав Довженко, Михайло Кришталь, Олег Примогенов та інші.

8 квітня о 18.30 у кінотеатрі «Київська Русь» (вул. Артема, 93, м. Лук’янівська) відбудеться урочистий передпрем’єрний показ фільму «Смертельно живий».

Програма:

18.30 – фотосесія та автографсесія із зірками та творцями фільму, смачний сюрприз для глядачів від спонсору показу ТМ Snekkin.

19.00 – прем’єра фільму та спілкування із творцями та зірками фільму.

Придбати квитки можна:

1. У касах кінотеатру «Київська Русь»

Вартість квитків: 50 грн, для студентів – 35 грн. (044) 486-82-73  чи (044) 486-74-74

2. На сайті Concert.ua. Вартість квитків – 50 грн.

Трейлер фільму.

Залишити коментар