Індивідуальний розвиток Життя лідерів

Зустріч із Філіпом Сендсом у Львові

24 лютого 2015 р. о 18.00

Професор Сендс прочитає лекцію на тему міжнародного права і Криму у Дзеркальній залі Львівського Національного Університету ім. І. Франка 26 лютого 2015 р.

Зустріч із професором Сендсом відбуватиметься у форматі розмови за участі Оксани Головко-Гавришевої, фахівця з міжнародного права, і Софії Дяк, історика.

Філіп Сендс – британсько-французький юрист у Matrix Chambers, професор міжнародного права в Університетському коледжі Лондона. Філіп Сендс є одним із керівників Проекту з міжнародних судів і трибуналів у Лондонському та Нью-Йоркському університетах. Він був спеціалістом-радником у комітеті з питань науки і технології Палати лордів британського парламенту. У 2011 р. уряд Сполученого Королівства призначив його членом Комісії з питань Білля про права. Серед його наукових праць: “Команду з питань тортур: розкриття воєнних злочинів у краю вільних” (Torture Team: Uncovering War Crimes in the Land of the Free (Penguin/Palgrave Macmillan, 2008) та “Беззаконний світ” (Lawless World (Penguin, 2005).

Філіп Сендс – адвокат, професор міжнародного права і публічна особа. Впродовж кількох останніх років професор Сендс не раз приїжджав до Львова та області, аби проводити дослідження і врешті-решт написати захоплюючу історію про трьох чоловіків, котрі сформували міжнародне право у тому вигляді, в якому вона існує сьогодні, – Герша Лаутерпахта, Рафаеля Лемкіна і Ганса Франка. Кожен із них пройшов через місто, відоме як Lemberg/Lwów/Львів, і був пов’язаний із місцевим університетом.

Сторінка події

Контакти:  Мирослава Шлапак (менеджер з адміністрації)

m.shlapak@lvivcemter.org

+380932341527

 

Залишити коментар