Життя лідерів Зустрічі Можливості

Зустріч з грузинськими реформаторами

Через рік після Майдану Україна залишається серед найбільш корумпованих країн світу, посідаючи 142-ге місце зі 175. Україна вкотре опинилася на одному щаблі з Угандою і Коморськими островами як одна з найбільш корумпованих країн світу”, – йдеться у звіті організації Transparency International.
Зроблено перший крок у боротьбі з корупцією: вступив в силу прийнятий минулого року Закон України «Про Національне антикорупційне бюро України» .

-Але яким був процес створення Закону «Про Антикорупційне бюро»?
-Як функціонуватиме Антикорупційне бюро?
-Який є іноземний досвід у сфері діяльності подібних органів?
-Яким чином молоді, амбітні люди, які хочуть допомогти власній державі, зможуть приєднатися до новоствореного Антикорупційного бюро?

Відповіді на ці та інші питання Ви зможете отримати на нашому заході. Перед Вами виступатимуть справжні професіонали, які мали позитивний досвід проведення реформ у Грузії, які долучилися до написання Закону «Про Антикорупційне бюро України» і які зараз допомагають Україні у проведенні життєво важливих реформ:

-Зураб Адеїшвілі, Міністр юстиції та Генеральний прокурор Грузії (2004 – 2012);

-Гіоргі Вашадзе, Член Парламенту Грузії (2012-), Заступник Міністра юстиції Грузії (2010 – 2012);

-Давид Сакварелідзе, Член Парламенту Грузії (2012-), Заступник Генерального прокурора (2009 -2012); заступник Генерального Прокурора України (2015 -)

-Давид Кізіріа, експерт Фонду «Інновації та розвиток».

Також ми будемо раді, якщо після цієї зустрічі усі зацікавлені молоді люди, оволодівши необхідною інформацією, зможуть приєднатися до Антикорупційного бюро і зробити свій внесок у перемогу над головною проблемою українського суспільства.

Зацікавили? Тоді реєструйтеся за посиланням.

Відповідальні за комунікацію з учасниками: Елизавета Герасимчук та Тетяна Кондакова.

Стежте за новинами в соціальних мережах.

Залишити коментар