Індивідуальний розвиток Бізнес

«Еміграція чи розбудова власної держави?»

Міжнародна молодіжна палата JCI в Києві (JCI Kyiv) запрошує на відкриту дискусію на тему «Еміграція чи розбудова власної держави?», що відбудеться 25 лютого о 19:00.

Сьогодні питання міграції є надзвичайно актуальним. Кожен сьомий громадянин України на певному етапі свого життя емігрує. Чи є це свідомим рішенням, чи вимушеним кроком? Шалених обертів набирає дана тема, коли в умовах суттєвого погіршення економічного стану країни та зменшення пропозицій на ринку праці, українські фахівці змушені шукати працевлаштування за кордоном. Вкрай серйозним це є і для молодого покоління талановитих і цілеспрямованих українців, які намагаються знайти краще місце для свого розвитку та реалізації власних можливостей.

Під час дискусії будуть  розглядатися наступні питання:

  1. Чим характеризуються сучасні міграційні процеси.
  2. Еміграція та роль емігрантів для  майбутнього України.
  3. Чи повинна країна підтримувати еміграцію або запобігати їй?
  4. “Відтік мізків” як наслідок еміграції.

Для отримання відповідей та експертних оцінок ми запросили Андрія Гайдуцького – заступника начальника управління організації й супроводження роздрібного бізнесу ПАТ “Державний експортно-імпортний банк України”, доктора економічних наук; Павла Кухту – експерта Реанімаційного пакету реформ, старшого радника Kesarev Consulting, економіста Центру економічних рішень; Ірину Ольшевську – доцента кафедри міжнародної економіки у Київському національному економічному університеті ім. Вадима Гетьмана та Олексія Цілика – директора та співвласника садового центру «Green SAD».

Вхід на дискусії – вільний для членів JCI (за попередньою реєстрацією за цим посиланням: ), 50 грн –  для всіх бажаючих (придбати квитки можна за цим посиланням: jci-d.ticketforevent.com, до 20 лютого діє знижка 30%).

Адреса проведення дискусії: м. Золоті Ворота, вул. Володимирська 49-а, оф. 156 (7 поверх)

Початок реєстрації: 18:30.

Початок дискусії: 19:00.

Додаткову інформацію можна отримати за тел. (044) 221-01-17 або за електронною адресою: info@jci.kiev.ua .

Залишити коментар