Кар'єра Міжнародні можливості Можливості Освітні ініціативи

Виставка закордонних МВА програм QS TopMBA Connect 1-2-1

Київ 24 вересня, Хаятт Рідженсі (вул. Алли Тарасової 5) 18:00 – 22:00
Реєстрац
ія тут

Бажаєте просуватися кар’єрними сходами та отримати ступінь МВА? Визначаєтесь з країною навчання та університетом? Є питання стосовно процесу вступу або потрібна фінансова підтримка? Відповіді на всі ці, та багато інших питань ви зможете отримати лише за один день!

Виставка QS TopMBA Connect 1-2-1 збере кращі бізнес-школи світу, а саме: CEU Business School, IE Business School, Frankfurt School of Finance and Management, EDHEC Business School у вашому місті для того, щоб ви змогли поспілкуватись з директорами приймальних комісій – людьми, які розглянуть вашу заявку в університет або бізнес-школу, що збільшить ваші шанси на вступ. Одразу ж після реєстрації та відсилання вашого резюме англійською, наш консультант з питань МВА розробить персоналізований графік зустрічей тривалістю у 30 хвилин з членами приймальних комісій з кращих бізнес-шкіл світу, враховуючи Ваш досвід, захоплення та інтереси. Передбачено 30 хвилинне спілкування з кожною бізнес-школою, яка Вас зацікавить.
Приходьте та ви зможете:

  • Безпосередньо поспілкуватися з представниками приймальних комісій університетів Франції, Іспанії, Німеччини, Угорщини та інших країн
  • Зробити безкоштовно професійне фото для резюме
  • Отримати безкоштовний довідник по навчанню і кар’єрі за кордоном – QS TopMBA Career Guide
  • Стати учасником конкурсу на стипендії QS, загальним фондом $ 1,700,000 – тільки для відвідувачів виставки
  • Можливість поспілкуватися з випускниками та майбутніми студентами MBA

 

Прагни до вершини кар’єри з МВА!

Реєструйтеся і до зустрічі на заході!

Залишити коментар