Вакансії Життя лідерів Кар'єра

Вакансії в Департаменті Держзакупівель Міністерства Економіки

Реформа держзакупівель була розпочата рік тому. Після вироблення концепції та багатьох узгоджень був розроблений і запущений програмний продукт. За допомогою цього софту великі українські електронні майданчики та нові компанії змогли підключити українських постачальників до державних закупівель. Цей пілотний проект в допорогових торгах отримав назву ProZorro (prozorro.org), і зараз МінОборони, Юстиції, Економіки, Енергоатом, ДУС та інші закуповують прості товари через цю систему. НацРадаРеформ прийняла рішення до 1 квітня всім міністерствам підключитись до ProZorro.


Наступний етап це реформування регулятора – Департаменту Держзакупівель Міністерства Економіки. Для цього один з координаторів Система електронних державних закупівель ProZorro – Олександр Стародубцев – іде працювати головою Департаменту і зараз набирає команду.
За проханням Олександра розповсюджємо по спільноті заклик приєднатися та реформувати держзакупівлі. Знання в сфері держзакупівель не обов’язкові. Але потрібна фінансова подушка на півроку (в Департаменті дуже малі зарплати) та відповідальність за країну і Майдан.
Потрібні консультанти, бізнес-аналітики, маркетологи та інші фахівці з бізнесу та громадськості. Боротьба з системою це наш АТО реформ. Якщо не ми, то хто?

Всім зацікавленим можна звернутись напряму до HRу проекту Котляревської Світлани, тел 093 9198292, c-12@bigmir.net

Залишити коментар