Індивідуальний розвиток

Бізнес-тренінг “Як швидко вивчити іноземну мову”

Міжнародна молодіжна палата JCI в Києві (JCI Kyiv) запрошує на бізнес-тренінг “Як швидко вивчити іноземну мову» на базі персональної методики Віталія Дець
17 лютого 2015р.

Сьогодні знання іноземних мов є необхідною умовою успішності та професійності. Але вивчення мови в школі, в університеті, на курсах чи просто вдома не завжди дає очікувані результати. І що робити, коли потрібно або просто хочеться вивчити декілька іноземних мов? Скільки це займе часу та яких зусиль? А якщо часу в нас дуже мало?
Віталій Дець, автор методики інтенсивного вивчення іноземних мов, відповідає на це так: «В будь-якій мові слова – це цеглинки, з яких можна будувати будівлі (речення). Якщо вивчиш достатню кількість слів, буде дуже легко побудувати речення та свою мову. Користуючись моє методикою будь-хто може вивчити 3000 іноземних слів за один місяць, при цьому процент слів, що забувається, становитиме лише 3-5%». Ефективність  власної методики Віталій доводить персональним прикладом, адже протягом року він вивчив п’ять іноземних мов (12 000 німецьких слів за 4 місяці, 5 000 англійських слів за 1 місяць, 3 000 іспанських слів за 2 місяці, 3 000 французьких слів за 2 місяці), якими вільно користується для проведення майстер-класів за кордоном.

Всіх, хто бажає перейняти унікальну методику Віталія, запрошуємо на тренінг, який відбудеться 17 лютого 2015 р. Запропонована методика є універсальною та підходить для більшості мов світу. Рівень підготовки слухачів – будь-який, з собою мати: хороший настрій та бажання вчитися!
Тривалість тренінгу – 4 години (з 16:00 до 20:00)

Адреса проведення тренінгу: вул. Хрещатик, 6, офіс 5а (4 поверх)

Вартість тренінгу: для дійсних членів JCI Україна – 100 грн., для всіх інших – 250 грн. Придбати квитки можна за цим посиланням: http://jci-t.ticketforevent.com/ (до 13 лютого діє знижка 30%). Кількість місць – обмежена.

Додаткову інформацію можна отримати за тел. (044) 221-01-17 або за електронною адресою: info@jci.kiev.ua

Персональна сторінка Віталія в ФБ https://www.facebook.com/vitaly.dets

Залишити коментар