JCI Youth Бізнес Життя лідерів Зустрічі Конференції та форуми Можливості

БРИТАНСЬКИЙ МІЛЬЯРДЕР СЕР РІЧАРД БРЕНСОН ПРИЇДЕ ДО КИЄВА

Відомий британський підприємець, засновник Virgin Group сер Річард Бренсон відвідає Україну для участі в найяскравішій та найбільш значимій бізнес-події року.

Він стане головним спікером Forum One Ukraine – найбільшого в Центральній і Східній Європі бізнес-форуму, який вперше відбудеться в Києві 30 квітня 2015 року.

Засновник Virgin Group, бізнес-імперії з річним прибутком $24 млрд. розповість учасникам форуму про свій унікальний досвід, який неможливо отримати в жодному університеті чи бізнес-школі.

Захід такого рівня відбудеться в Україні вперше. На Forum One Ukraine зберуться понад 3500 бізнесменів, топ-менеджерів та інвесторів з України, Європи та СНД. Тема форуму – «Епоха змін: нові стратегії».

Разом з сером Річардом Бренсоном своїм досвідом і знаннями поділяться всесвітньо відомі спікери, котрі створили та втілили антикризові стратегії, вивели компанії на світовий рівень, і стали першими в сучасному глобалізованому світі. Форум стане унікальною можливістю розкрити свій потенціал для українських бізнес-лідерів, а також допоможе розвитку міжнародних відносин та покращенню інвестиційноїпривабливості України.

Forum One Ukraine відбудеться в Національному палаці мистецтв «Україна». Організатор заходу – компанія OLEROM Consulting.

JCI Youth став партнером Форуму. Тому, пропонуємо знижку від JCI в 10% на квитки, які можна придбати тут.

Більш детальну інформацію можна прочитати на сайті.

Залишити коментар